Podpořte mě

Vážení a milí studenti, hosté, klienti, posluchači a přátelé, velmi děkuji všem, kteří i pravidelně posíláte finanční příspěvky jako podporu mého projektu a aktivit. Proto forma jednorázového i pravidelného příspěvku je pro mou tvorbu zásadní a velmi si toho vážím.

Jakákoliv výše příspěvku má pro mě velký význam. Budování, tvorba a provoz nejsou možné bez práce stavebních odborníků, kameramanů, střihačů, webmasterů, grafika, správce článků, programátorů, vybaveného studia a drahé techniky.

Dále přivítám libovolný finanční dar na podporu vybudování apartmánu v podkroví a ateliéru Feng Shui pro tvorbu videoprogramů a e booků, stejně tak i tvorbu krásné hudby, kterou tvoří můj muž. Jsme spolutvůrci, vzájemně se doplňujeme a souzníme, což má blahodárný efekt pro všechny zůčastněné. Také mám před sebou investice k dokončení zahradní oázy určené pro terapie, osobní rozvoj, masáže a výukový program.

Je toho opravdu hodně a každá koruna se počítá.

Pro platby v ČR

2500651853/2010 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí

IBAN: CZ4820100000002500651853  BIC/SWIFT kód:FIOBCZPPXXX
Fio banka, a.s.V celnici 1028/10, Praha 1, Česká republika

Odborné znalosti

Kdo máte odborné znalosti v řemeslech: zedník, obkladač, podlahář, stavebník, truhlář, klempíř, instalatér, odborník na zelené střechy, vzduchovou techniku, realizátor AZ oken a zahradních jezírek, přivítáme vaši pomocnou ruku. Pokud jste z daleka, možnost ubytování zdarma. Některé práce lze uchopit jako workshopy pro vaše žáky, nebo zaměstnance s možností ubytování i pro ně.

Odměna dle dohody. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle  605 861 136, nebo písemně: palava@apartman-vital.cz

Těším se na spolupráci,
Iva Matyášová
Apartmán VITAL

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej