Reference

Milá paní Ivo,

velmi Vám děkuji za nádherný kurz, kterým jste nás s lehkostí, s nadhledem, s vhledem, s hloubkou a s jiskřící hravostí provedla. Bylo mi ctí se s Vámi setkat, pohladila jste mně po duši. Těším se na další setkání, Vaši školu všem doporučuji. Rovněž děkuji za krásný očistný rituál v našem RD. Dostala jsem nový elán, sílu do změn v domě a opravdu musím říci, že energeticky mám teď z domu skvělý pocit a je mi v něm dobře. Rovněž se zlepšila kvalita našeho spánku!! Jsme moc šťastní… Pokud byste měla cestu na severní Moravu, budu moc ráda, když si uděláte čas na konzultaci ordinace a bytu.

Děkuji, přeji hezký den,

MUDr. Renata Holbová

Dobrý den, paní Matyášová,

rádi bychom Vám poděkovali za rady ohledně Feng Shui v naší nové firmě. Máme teď krásné logo, webové stránky firemní barvy a nádherné kanceláře, v nichž se nám velmi dobře pracuje.

Přejeme Vám krásné dny.

Blanka a Petr Dostálovi – UNIHAL – Svět montovaných hal.

Vážená paní Matyášová

Viděl jsem všechna Vaše videa. Je až neuvěřitelné, co vše je se vším propojené a hlavně, jakou to dává logiku.

Ještě že jsou mezi námi lidé, kteří si včas uvědomí, že jsme systémem odtrženi od reality a dávají dalším lidem naději, návod,

možnosti jít svojí cestou a že lze žít mnohem kvalitnější život. Proto i Vám mockrát děkuji že jste a že jste taková jaká jste.

Pavel Jarolím
Jednatel společnosti

Ecomineral, s.r.o.
Autorizovaný prodejce výrobků Kerakoll pro ČR
Teplárenská 601/7 , 108 00 Praha 10 www.ecomineral.cz

Dobrý den,

chcete-li se něco dozvědět o metodě Feng Shui, přečtěte si knihu. Chcete-li se dozvědět, jak Feng Shui souvisí se vším, co je kolem vás a uvnitř vás, jděte na kurz paní Ivy Matyášové. Začnou se ve Vašem životě dít změny a mnohé pochopíte. Zkušenosti a poznatky z praxe jsou tou nejlepší učební látkou a já děkuji Ivě za to, co ve své škole předává.

S úctou a vděčností Jana Schielová

„Vše z mnoha hodinového kurzu

se vměstnalo do pouze několika menších videí?? Asi taková úvaha mně jako první běžela hlavou. Moje nedůvěrivost se, ale brzy rozpustila. Když jsem videa zapla, vzala tužku a sešit a začala si sepisovat poznámky, stránek pod rukama přibývalo a přibývalo. Nejvíce jsem ocenila, že informace byly podávané velmi systematicky a propracovaně. Vše na sebe navazovalo a postupně se informace rozšiřovaly a prohlubovaly. Praktické příklady ze života potom dávaly všemu jednodušeji porozumět. Jako důležité také vnímám, že nešlo o preříkávání nějaké východní filozofie, ale o praktické věci přímo použitelné v našich českých podmínkách.
Adéla T.“

Milá Ivi,

chtěla bych Ti moc poděkovat za nádherné a nezapomenutelné zážitky na závěrečném kurzu Feng Shui na Vyšehradě, které zahřály na srdci i na duši. Bylo to něco tak silného, dojemného a krásného…moc děkuji…našla jsem tam tolik odpovědí, zažila krásné napojení na Vesmír, tak obrovskou sílu a zároveň teplo a Lásku…jedním slovem NÁDHERA.

Přeji Ti láskyplné dny a přála bych všem lidem, aby mohli zažít tak krásné chvíle s Tebou, jaké jsme zažívali mi všichni po celý rok ve Tvém kurzu.

– Jana z Třince

Ahoj Ivo,

děkuji za krásný Feng Shui program na Antariku, duchovní rozvoj a podporu. V této době to moc potřebuji. Díky Tobě a následně samozřejmě i sobě vše zvládám s Láskou v srdci a s nadhledem. Někdy je mi z osobních událostí moc smutno, ale je to pro mne neskutečně významná škola. Díky Tobě jsem se posunul o míle dopředu a zažívám konečně to, co mi chybělo. Vím, kdo jsem, čím chci být, mám v srdci a duši tolik hledaný klid. Každý večer mám úžasný pocit z dobře prožitého dne.

– Jindra Kysilka

Dobrý den,

paní Matyášová, chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za dnešní den, všechny postřehy a pomoc při tvorbě naší zahrady. Konečně máme pocit, že je to to pravé :). Moc děkujeme!!

Hana a Tomáš Mrkvicovi

Vážená paní Matyášová,

prosinec 2014 znamenal díky Vaší návštěvě zásadní proměnu našeho ladění rodinného domu. Znamenal i mnohem víc v osobním ladění dvou vůdčích osobností celé rodiny. I s Vaší návštěvou spojuji tuto zprávu – jeden nenahraditelný kousek skládanky, která vede k dnešku.

Ještě jednou děkuji za celou rodinu a impulsy pro naše cesty hledání a přeji samé příjemné vyladěné prostory Vašich zákazníků. Posílám přání příjemného plynoucího podzimu na pozadí zastaveného času v Radosti.

Olda Hlaváček, Rosice u Brna

Milá paní Matyášová,

moc děkuji za příjemný a láskyplný víkendový pobyt s Feng Shui v praxi v Beskydech. Moc jsme si ho s kamarádkou užily. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných, zajímavých a inspirujících informací. Jste prostě skvělá. Přeji Vám hodně štěstí a krásné dny.

– Magdalena P., Ostrava

Milá Ivo,

absolvovala jsem u Tebe univerzitu Feng-Shui v Českých Budějovicích a změnilo mi to život. Některé věci se změnily víc, jiné méně, ale především jsem uklidila. Nikdy bych neřekla, že mám tolik nepotřebných věcí. Zároveň s tím jsem si udělala čas na úklid sama sebe.

Chtěla jsem Ti tak poděkovat za Tvůj seminář, abys věděla, že cestování po republice má smysl. I když chápu, že je to velice náročné.

– Klára Štrausová, Dříteň u Temelína

Dobrý den,

paní Matyášová,

chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za provedené rituály a vše, co jste pro nás udělala.

Od okamžiku, kdy jste začala provádět rituály, tak to ze mne nějak vše spadlo a zůstalo to až dodnes.
Spí se nám nyní výtečně a co je neuvěřitelné, tak můj přítel se moc zklidnil a pořád dva dny mluvil jen o Vás.

Včera to vše popisoval své mámě a sestře a protože jsou na jiné frekvenci, tak jen kroutily hlavou, co se s ním děje.

Sám pochopil, že to vše má vliv, aniž by nad tím nějak přemýšlel.

Jsem za to moc ráda, je nyní vyrovnaný a klidnější. Projevuje mi více pozornosti a cítím větší sounáležitost, lásku a pochopení.

Je to něco, na co jsem trpělivě čekala 2,5 roku a protože jsem věřila, že sám postupně dojde na to vše vlivem mé osoby každý den a potom takovým intenzivním působením mistrů, jako jste Vy.

Ještě jednou mnohokrát díky a přeji mnoho spokojených a probuzených klientů.
Zdraví Leona Čechová

Milá Ivo,

nejdříve bych Ti chtěla moc poděkovat za včerejší krásný seminář Feng-Shui III. stupně u Tebe doma. Prožila jsem velmi příjemný den, poskládala si spoustu informací, se kterými jsem se setkala již dříve, dozvěděla se spoustu věcí nových a seznámila se s příjemnými duchovními lidmi. Myslím, že to tak pocítila většina z nás, kteří jsme se na semináři setkali. Určitě to tak mělo být, abychom se všichni vzájemně obohatili.

Měla jsem přesně ty pocity, jako bych tyhle lidi znala už dávno, nebyl problém se bavit o čemkoliv. A prostředí Tvého domova je velmi útulné a klidné, je to ta nejlepší vizitka Tvé práce. Měj se moc krásně, přeji Ti, ať se Ti ve všem daří a další lidé mohou díky Tvé pomoci najít klid, radost a štěstí ve svém životě.

– Boženka Malaníková, Březnice

Ahoj Ivo,

chci Ti moc poděkovat za krásné a výjimečné chvíle na Univerzitě Feng-Shui v Napajedlích. Všudypřítomná úcta, láska, pokora a harmonie jsou pro mě nezapomenutelné. To, co jsi nám během tří dnů předala, nebyla pouze nauka Feng-Shui, ale mnohem víc. Dala jsi nám kus Sebe, za což Ti (věřím že jménem všech) ještě jednou moc děkuji. K neopakovatelné atmosféře Univerzity bezesporu přispěla i jedinečnost zámeckých prostor a osobnost paní zámecké.

S díky, láskou a úctou Ti přeji všechno krásné a loučím se po valašsku – obtúlám Ťa

– Pavlína Krishková, Rožnov pod Radhoštěm

Milá Ivo,

chtěla bych Ti poděkovat za krásnou Akademii Feng Shui, která byla pro mě velkým přínosem, hodně jsem se toho naučila, ale zároveň mám pocit, že tak málo toho vím… Jsi úžasná, skvělá žena, která má lidem co dát. Kéž by bylo takových lidí mezi námi více. Děláš svou práci skvěle. Ještě jednou velké DÍKY.

Přeji Ti pohodové a sluníčkové dny,
– Marcela Koláčková

Milá, inspirující paní Matyášová

nám pomohla vyladit projekt rodinného domu. Vše nám krásně vysvětlila.
Už se moc těšíme, až vše zrealizujeme a věříme, že se nám bude žít v
prostorách podle Feng Shui nádherně.

Magdalena P., Ostrava

Děkujeme paní Matyášové,

Velmi příjemný přístup, všechny rady jsme splnily a změnu bydlení cítí i
naše návštěvy z atmosféry nejen našeho domu, ale i nás samotných.
Děkujeme paní Matyášové za rady jak aplikovat královské Feng Shui. Vystrčilovi

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej