IVA MATYÁŠOVÁ

PORADKYNĚ A LEKTORKA FENG SHUI

Iva Matyášová – průvodkyně na cestě ke zkvalitnění Vašeho prostoru a života si získala během let pověst lektorky a konzultantky Feng Shui, jejíž působení je naplněno nadšením, dynamičností a hravostí.

Podělí se s Vámi o své teoretické znalosti, praktické zkušenosti, společně najdete ideální řešení pro Váš soukromý i profesní prostor a život, mezilidské vztahy i kariéru.

Narodila jsem se v r. 1966 a prožila spousty klíčových okamžiků, které mne postupně dovedly až sem za Vámi. Díky hlubokým životním zkušenostem, poznáním a postupům Feng Shui, jemuž se jako lektorka a konzultantka intenzivně věnuji od roku 2000, jsem dospěla k vlastní harmonii a naplnění.

Tančím životem a tvořím v náruči přírody na vysněné Pálavě. Jsem žena i dívka, maminka tří dětí, kreativní tvůrkyně, budovatelka a léčitelka dnes již čtvrté vlastní nemovitosti, odkud pramení spousty praktických zkušeností. Své poslání spatřuji v předávání mého know how v oblasti vnější, i vnitřní architektury formou prevence a ozdravení.

Jedinečný a ucelený program cílený na rovnováhu Jin a Jang skrze vyváženost hmoty s duchem a rozumu s citem, což je v dnešní době velmi aktuální a mimořádně přínosné pro všechny oblasti Vašeho života. Na tuto cestu přivádím klienty prostřednictvím osobních konzultací, kurzů a také Akademie Feng Shui, kde se zaměřuji na práci s prostorem, myšlení, duchovní a tělesný rozvoj člověka – vzdělávání s hloubkou, řádem a disciplínou.

V tomto směru provádím komplexní diagnostiku obytných prostor, jež ovlivňují zdraví, vztahy, hojnost, studium i práci, a to ve stávajícím prostoru, při stavbě, rekonstrukci, koupi nebo výměně nemovitostí. Pomáhám lidem řešit těžké životní situace a firmám najít klíč k úspěchu. Poradenství a přednášky nabízím v celé ČR i v zahraničí.

Královská akademie Feng Shui - Iva Matyášová

Mé zkušenosti a vzdělání

 

  • Disponuji certifikáty ze seminářů Školy tvaru a kompasu, Školy Ba-Gua a pěti prvků, intuitivního Feng Shui a energie čchi.
  • Absolvovala jsem Školu celostní architektury u předních českých i zahraničních architektů se zaměřením na využití geomantie, vlivů zemských a kosmických sil na dlouhodobý pobyt člověka, posvátné geometrie a vnímavosti k životnímu prostředí, které si neustále obohacuji praxí a samostudiem. Jeden z mých nejoblíbenějších učitelů a inspirátorů je irský celosvětově známý a uznávaný Architect Michael Rice z Irska.
  • Jsem zasvěcena do III stupňů REIKI u mistra Borise Tichanovského a na základě vlastní intuice a vzdělání u mayské indiánky Arbolity Pashak z Mexika se věnuji šamanské cestě moudrosti, léčení člověka, obytného prostoru a planety.
  • Prošla jsem dvanáctikrokový kurz kvantové fyziky vedený Dr.Joem Dispenzou se zaměřením na koherenci srdce a mozku.
  • Jsem absolventkou trenérské školy jógy Č.A.J., z.s., která spolupracuje s Karlovou Univerzitou – Fakultou tělesné výchovy a sportu a s Filosofickou fakultou v Praze. Jedná se o tradiční jógu směřující k sebepoznání a osobnímu růstu.
  • V roce 2019 jsem získala profesní kvalifikaci sportovní masáže od ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Praze pod spisovou značkou MSMT – 30213/2014.
  • Díky postupu na své cestě poznání jsem absolvovala terapeutickou a masážní Univerzitu Oneness, kde jsem prošla školením garantovaného terapeuta Awakeningu a hlubokým duchovním procesem.
  • Od března 2017 předávám Deekshu, která probouzí vnitřní sílu, uzdravuje na úrovni fyzické, psychické a duchovní.
  • Jsem i autorkou knížky pro děti, která nese název „LESNÍ PŘÍBĚHY S VÍLOU LILOU“. Vedle úcty k fauně a floře knížka vypovídá o vzájemné pomoci a péči, v dnešní době tolik potřebné. Příběhy jsou poučné, uvolněné, mají vývoj a přitom u dětí vyvolávají fantazii, tedy vnitřní pokrok a podnítí k zamyšlení. Inspiruje mne příroda a vnitřní vedení.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej