O mně

Iva Matyášová – poradkyně a lektorka Feng Shui

Ráda bych Vás uvedla do světa Feng Shui a stala se průvodkyní na cestě ke zkvalitnění Vašeho života. Já sama jsem díky tomuto postupu, jemuž se věnuji řadu let, dospěla k vlastní harmonii, spokojenosti,naplnění a šťastnému bytí.

Takovýto předpoklad dřímá ovšem v každém z nás a své poslání spatřuji právě v nalezení čistoty a světla všech, kteří jsou tomu přístupni.

Metoda představuje jedinečnou cestu, jak být obohacen skrze sebe sama. Na tuto cestu přivádím klienty prostřednictvím přednášek a také Akademie Feng Shui, kde se zaměřuji nejen na práci s prostorem, ale i na myšlení a duchovní a tělesný rozvoj člověka.

V tomto směru provádím komplexní diagnostiku obytných prostor, jež ovlivňují naše zdraví, vztahy, hojnost, studium i práci, a to při stavbě, rekonstrukci, koupi nebo výměně nemovitostí. Pomáhám lidem řešit těžké životní situace a firmám najít klíč k úspěchu.

Podělím se s Vámi o své teoretické znalosti i praktické zkušenosti a společně najdeme ideální řešení pro Váš soukromý i profesní život, mezilidské vztahy i kariéru.

Své poradenství nabízím v celé ČR i v zahraničí. Mezi mými klienty jsou – dnes již – šťastní rodiče, veselé děti, zdraví a krásní jedinci jiskřící radostí ze života i úspěšní podnikatelé.

Mé zkušenosti a vzdělání

 

  • Disponuji certifikáty ze seminářů Školy tvaru a kompasu, Školy Ba-Gua a pěti prvků, intuitivního Feng Shui a energie čchi.
  • Absolvovala jsem Školu celostní architektury se zaměřením na využití geomantie, vlivů zemských a kosmických sil na dlouhodobý pobyt člověka, posvátné geometrie a vnímavosti k životnímu prostředí, které si neustále obohacuji praxí a samostudiem.
  • Jsem zasvěcena do III stupňů REIKI a na základě vlastní intuice a vzdělání u Arbolity Pashak z Mexika se věnuji šamanské cestě moudrosti, léčení člověka, obytného prostoru a planety.
  • Jsem absolventkou trenérské školy jógy Č.A.J., z.s., která spolupracuje s Karlovou Univerzitou – Fakultou tělesné výchovy a sportu a s Filosofickou fakultou v Praze. Jedná se o tradiční jógu směřující k sebepoznání a osobnímu růstu.
  • Díky postupu na své cestě poznání jsem absolvovala terapeutickou a masážní Univerzitu Oneness, kde jsem prošla školením garantovaného terapeuta Awakeningu a hlubokým duchovním procesem.
  • Od března 2017 předávám Deekshu, která probouzí vnitřní sílu, uzdravuje na úrovni fyzické, psychické a duchovní.
  • Jsem i autorkou knížky pro děti, která nese název “LESNÍ PŘÍBĚHY S VÍLOU LILOU“. Vedle úcty k fauně a floře knížka vypovídá o vzájemné pomoci a péči, v dnešní době tolik potřebné. Příběhy jsou poučné, uvolněné, mají vývoj a přitom u dětí vyvolávají fantazii, tedy vnitřní pokrok a podnítí k zamyšlení. Inspiruje mne příroda a vnitřní vedení.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Zjistit více
Souhlasím
Nesouhlasím