IVA MATYÁŠOVÁ

PORADKYNĚ A LEKTORKA FENG SHUI

Iva Matyášová –
průvodkyně na cestě ke zkvalitnění Vašeho prostoru a života si získala
během let pověst lektorky a konzultantky Feng Shui, jejíž působení je
naplněno nadšením, dynamičností a hravostí. Podělí se s Vámi o své
teoretické znalosti, praktické zkušenosti, společně najdete ideální
řešení pro Váš soukromý i profesní prostor a život, mezilidské vztahy i
kariéru.

Narodila jsem se v r. 1966 a prožila spousty klíčových okamžiků, které mne postupně dovedly až sem za Vámi. Díky hlubokým životním zkušenostem, poznáním a postupům Feng Shui, jemuž se jako lektorka a konzultantka
intenzivně věnuji od roku 2000, jsem dospěla k vlastní harmonii a naplnění. Hraji si a tančím životem spolu se svým milovaným mužem v náruči přírody na vysněné Pálavě. Jsem žena i dívka, maminka tří dětí, kreativní tvůrkyně, budovatelka a léčitelka dnes již čtvrté vlastní nemovitosti, odkud pramení spousty praktických zkušeností. Své poslání spatřuji v předávání mého know how v oblasti vnější, i vnitřní architektury formou prevence a ozdravení. Jedinečný a ucelený program cílený na rovnováhu Jin a Jang skrze vyváženost hmoty s duchem a rozumu s citem, což je v dnešní době velmi aktuální a mimořádně přínosné pro všechny oblasti Vašeho života. Na tuto cestu přivádím klienty prostřednictvím osobních konzultací, kurzů a také Akademie Feng Shui, kde se zaměřuji na práci s prostorem, myšlení, duchovní a tělesný rozvoj člověka – vzdělávání s hloubkou, řádem a disciplínou. V tomto směru provádím komplexní diagnostiku obytných prostor, jež ovlivňují zdraví, vztahy, hojnost, studium i práci, a to ve stávajícím prostoru, při stavbě, rekonstrukci, koupi nebo výměně nemovitostí. Pomáhám lidem řešit těžké životní situace a firmám najít klíč k úspěchu. Poradenství a přednášky nabízím v celé ČR i v zahraničí.

Iva Matyášová Akademie Feng Shui

Mé zkušenosti a vzdělání

 

 • Disponuji certifikáty ze seminářů Školy tvaru a kompasu, Školy Ba-Gua a pěti prvků, intuitivního Feng Shui a energie čchi.
 • Absolvovala jsem Školu celostní architektury se zaměřením na využití geomantie, vlivů zemských a kosmických sil na dlouhodobý pobyt člověka, posvátné geometrie a vnímavosti k životnímu prostředí, které si neustále obohacuji praxí a samostudiem.
 • Jsem zasvěcena do III stupňů REIKI a na základě vlastní intuice a vzdělání u Arbolity Pashak z Mexika se věnuji šamanské cestě moudrosti, léčení člověka, obytného prostoru a planety.
 •  Prošla jsem dvanáctikrokový kurz kvantové fyziky vedený Dr.Joem
  Dispenzou se zaměřením na koherenci srdce a mozku.
 • Jsem absolventkou trenérské školy jógy Č.A.J., z.s., která spolupracuje s Karlovou Univerzitou – Fakultou tělesné výchovy a sportu a s Filosofickou fakultou v Praze. Jedná se o tradiční jógu směřující k sebepoznání a osobnímu růstu.
 • V roce 2019 jsem získala profesní kvalifikaci sportovní masáže od ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Praze pod spisovou značkou MSMT – 30213/2014.
 • Díky postupu na své cestě poznání jsem absolvovala terapeutickou a masážní Univerzitu Oneness, kde jsem prošla školením garantovaného terapeuta Awakeningu a hlubokým duchovním procesem.
 • Od března 2017 předávám Deekshu, která probouzí vnitřní sílu, uzdravuje na úrovni fyzické, psychické a duchovní.
 • Jsem i autorkou knížky pro děti, která nese název “LESNÍ PŘÍBĚHY S VÍLOU LILOU“. Vedle úcty k fauně a floře knížka vypovídá o vzájemné pomoci a péči, v dnešní době tolik potřebné. Příběhy jsou poučné, uvolněné, mají vývoj a přitom u dětí vyvolávají fantazii, tedy vnitřní pokrok a podnítí k zamyšlení. Inspiruje mne příroda a vnitřní vedení.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Zjistit více
Souhlasím
Nesouhlasím