Zahrady podle Feng Shui

Konzultuji návrhy zahrad a parků podle principů Feng Shui a v souladu s energií krajiny.
Hlavním cílem Feng Shui je zharmonizovat energie prostředí a tím posílit zdraví, prosperitu a štěstí lidí žijících v konkrétním místě.
Podle tisíce let starého učení z Dálného východu představuje svět jeden velký celek. Příroda, vesmír, člověk a všechny věci, které ho obklopují, spolu přímo souvisejí a navzájem se ovlivňují.

Zahrada sestavená podle Feng Shui

Harmonie v zahradě

  • Harmonii v prostředí udržuje pozitivní životní energie, kterou Číňané nazývají čchi. Mou snahou je dosáhnout prostřednictvím zahradního designu posílení energie čchi vcházející do domu, podpory a udržení dobrého toku čchi kolem domu a usměrnění této energie tak, aby prostor působil harmonicky a pozitivně ovlivňoval kvalitu života.
  • V rámci mé nabídky zahradního designu Vám navrhnu nebo doporučím, jak uspořádat Vaši zahradu, předzahrádku, terasu apod. podle principů Feng Shui a jak podpořit harmonii daného místa.
  • Základem mé analýzy je rozbor exteriérových a interiérových vlivů, proudění energie čchi kolem domu, harmonizace zahrady dle symboliky nebeských zvířat a pěti elementů, v souladu s dalšími hledisky tohoto učení, jako vytvoření rovnováhy mezi jin a jang aspekty či použití konceptu Pa-Kua.
  • Navrhnu Vám vhodné umístění skalky, jezírka, užitkové a okrasné části zahrady, doporučím vhodné barvy, materiály, tvary prvků zahradní architektury a vybereme společně vhodné rostliny.
  • Zahrada podle učení Feng Shui nemusí být založená v tradičním čínském či japonském stylu či vybavena doplňky Dálného východu. Důležitější je, aby se hodila ke svému uživateli a jeho osobnímu vkusu.
Zahrada podle Feng Shui
Zahrada podle Feng Shui

CENA

ON LINE, nebo osobně: 1500Kč – 2000 Kč,- / 1h

Cesty k Vám bez cestovního poplatku pro Brno, Brno venkov a Pálava platí trvale. Další regiony s cílenými cestami Vám zašleme na vyžádání

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej