Reference Královské Akademie Feng Shui

Mílá Ivo,

chtěla bych Ti poděkovat za krásnou Akademii Feng Shui, která byla pro mě velkým přínosem, hodně jsem se toho naučila, ale zároveň mám pocit, že tak málo toho vím… Jsi úžasná, skvělá žena, která má lidem co dát. Kéž by bylo takových lidí mezi námi více. Děláš svou práci skvěle. Ještě jednou velké DÍKY.

Přeji Ti pohodové a sluníčkové dny, Marcela Koláčková

Dobrý den,

chcete-li se něco dozvědět o metodě Feng Shui, přečtěte si knihu. Chcete-li se dozvědět, jak Feng Shui souvisí se vším, co je kolem vás a uvnitř vás, jděte na kurz paní Ivy Matyášové. Začnou se ve Vašem životě dít změny a mnohé pochopíte. Zkušenosti a poznatky z praxe jsou tou nejlepší učební látkou a já děkuji Ivě za to, co ve své škole předává.

S úctou a vděčností Jana Schielová

Ahoj Ivo,

děkuji za krásný Feng Shui program na Antariku, duchovní rozvoj a podporu. V této době to moc potřebuji. Díky Tobě a následně samozřejmě i sobě vše zvládám s Láskou v srdci a s nadhledem. Někdy je mi z osobních událostí moc smutno, ale je to pro mne neskutečně významná škola. Díky Tobě jsem se posunul o míle dopředu a zažívám konečně to, co mi chybělo. Vím, kdo jsem, čím chci být, mám v srdci a duši tolik hledaný klid. Každý večer mám úžasný pocit z dobře prožitého dne.

Jindra Kysilka

Milá paní Matyášová,

moc děkuji za příjemný a láskyplný víkendový pobyt s Feng Shui v praxi v Beskydech. Moc jsme si ho s kamarádkou užily. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných, zajímavých a inspirujících informací. Jste prostě skvělá. Přeji Vám hodně štěstí a krásné dny.

Magdalena P., Ostrava

Milá Ivi, chtěla bych Ti moc poděkovat za nádherné a nezapomenutelné zážitky na závěrečném kurzu Feng Shui na Vyšehradě, které zahřály na srdci i na duši. Bylo to něco tak silného, dojemného a krásného…moc děkuji…našla jsem tam tolik odpovědí, zažila krásné napojení na Vesmír, tak obrovskou sílu a zároveň teplo a Lásku…jedním slovem NÁDHERA.

Přeji Ti láskyplné dny a přála bych všem lidem, aby mohli zažít tak krásné chvíle s Tebou, jaké jsme zažívali mi všichni po celý rok ve Tvém kurzu.

Jana z Třince

Milá Ivo,

nejdříve bych Ti chtěla moc poděkovat za včerejší krásný seminář Feng-Shui III. stupně u Tebe doma. Prožila jsem velmi příjemný den, poskládala si spoustu informací, se kterými jsem se setkala již dříve, dozvěděla se spoustu věcí nových a seznámila se s příjemnými duchovními lidmi. Myslím, že to tak pocítila většina z nás, kteří jsme se na semináři setkali. Určitě to tak mělo být, abychom se všichni vzájemně obohatili.

Měla jsem přesně ty pocity, jako bych tyhle lidi znala už dávno, nebyl problém se bavit o čemkoliv. A prostředí Tvého domova je velmi útulné a klidné, je to ta nejlepší vizitka Tvé práce. Měj se moc krásně, přeji Ti, ať se Ti ve všem daří a další lidé mohou díky Tvé pomoci najít klid, radost a štěstí ve svém životě.

Boženka Malaníková, Březnice

Milá Ivo,

absolvovala jsem u Tebe univerzitu Feng-Shui v Českých Budějovicích a změnilo mi to život. Některé věci se změnily víc, jiné méně, ale především jsem uklidila. Nikdy bych neřekla, že mám tolik nepotřebných věcí. Zároveň s tím jsem si udělala čas na úklid sama sebe.

Chtěla jsem Ti tak poděkovat za Tvůj seminář, abys věděla, že cestování po republice má smysl. I když chápu, že je to velice náročné.

Klára Štrausová, Dříteň u Temelína

Ahoj Ivo,

chci Ti moc poděkovat za krásné a výjimečné chvíle na Univerzitě Feng-Shui v Napajedlích. Všudypřítomná úcta, láska, pokora a harmonie jsou pro mě nezapomenutelné. To, co jsi nám během tří dnů předala, nebyla pouze nauka Feng-Shui, ale mnohem víc. Dala jsi nám kus Sebe, za což Ti (věřím že jménem všech) ještě jednou moc děkuji. K neopakovatelné atmosféře Univerzity bezesporu přispěla i jedinečnost zámeckých prostor a osobnost paní zámecké.

S díky, láskou a úctou Ti přeji všechno krásné a loučím se po valašsku – obtúlám Ťa

Pavlína Krishková, Rožnov pod Radhoštěm

Ceník

Feng Shui Videokurzy

Cesta k Vám zdarma

Feng Shui Videokurzy

Kontakt

Feng Shui Videokurzy

Online videokurzy

Feng Shui Videokurzy

Přednášky a semináře

Feng Shui Videokurzy

Všechny služby