AKADEMIE FENG SHUI

IVY MATYÁŠOVÉ

Brno/Praha

 Rezervace zahájena

2021

octagon-v10_full.png

Akademie Feng Shui Ivy Matyášové Vám poskytne to nejucelenější vzdělání  Feng Shui v České republice.


Je sestavena z devíti kurzů, které můžete podle výběru absolvovat i samostatně. V rámci Vašeho studia si můžete vybrat ze tří variant: skupinová výuka, soukromá výuka a videokurzy.


Po absolvování všech devíti kurzů Akademie Feng Shui se stanete skutečným mistrem Feng Shui a obdržíte certifikát  v českém nebo anglickém jazyce.
Akademie Feng Shui Vám přinese harmonii do Vašeho osobního i pracovního života.

SKUPINOVÁ VÝUKA - sobota

Čas konání:  9:30 – 17:00
Polední pauza: 12:30 – 13:30

ŠKOLA PA – KUA A PĚTI PRVKŮ


Podpora životní situace v oblasti zdraví, vztahů, prosperity, studia, životní moudrosti


Popis: Vizuální styl pomáhá esteticky kultivovat prostředí a ovlivňuje morální a sociální vztahy. Pohled na hezký, stylově sladěný prostor pomáhá prostředí spokojeně prožívat. Proto je třeba se naučit správně utvářet. Zaměříme se na charakteristiku jednotlivých prvků, správné umístění zrcadel, kompletní harmonizaci obytných prostor, aplikaci metody PA – KUA, zasedací pořádek v obytných místnostech, doporučení pro správné uspořádání kanceláře a návrhy firemního designu a vizuálního stylu z hlediska Feng Shui.
Součástí výuky je názorná ukázka příkladů z praxe a pozitivních proměn.


ŠKOLA TVARU A KOMPASU

Harmonie prostoru pomocí vyvážené kombinace prvků, symbolů a barev


Popis: Základní kameny systému Feng Shui/ Jak proměnit svůj sen v realitu / Nejvhodnější pozemek pro Vaši stavbu / Dokonalý architektonický návrh podle Feng Shui / Správná orientace a poloha Vašeho objektu na pozemku / Práce s kompasem / Význam barev / Harmonizační opatření / Jin Jangová stupnice barev, materiálů, zařízení interiéru a lidských činností / Pět prvků –/Příklady z praxe.
Součástí výuky je práce s kompasem a ukázka tematických obrázků.


ŠKOLA INTUICE A ENERGIE ČCHI

Objevte svoji vnitřní moudrost a prohlubte výsledky Feng Shui


Popis: Poznáme vlastní skryté schopnosti a naučíme se je využívat ve prospěch vlastní a celku. Duchovní postupy nám pomohou řešit nejrůznější problémy a poskytnou štít před skutečnostmi, které nás zraňují. Rovněž se naučíme zábavnou a jednoduchou metodou provádět očistu prostoru, která nabízí snadný a neuvěřitelný  způsob, jak ze svého domova udělat bezpečné útočiště. Očista prostoru nám pomáhá obnovovat rovnováhu a smysluplnost našeho života, nebo pracoviště účinně transformovat a prohloubit výsledky Feng Shui

FENG SHUI V PRAXI - INTERIER

Praktická výuka zaměřená na jednotlivé účastníky školy a práci ve skupině


Popis: Feng Shui v praxi je zaměřen na rozbor půdorysu dle přání a podporu životních oblastí všech zúčastněných. Nápravná opatření a harmonizaci tvoříme pro jednotlivce, zároveň společně ve skupině přímo v učebně. Tato práce je intenzivní, tvořivá a velmi prospěšná pro všechny zúčastněné.


FENG SHUI A NOVÝ VĚK

Nové postoje, možnosti a uplatnění jak v osobním, tak profesním životě


Popis: Cílem je naučit se žít a tvořit s nadšením, prosperovat a vytvořit si kolem sebe kvalitní zázemí a podporující vztahy. Tápající mohou nalézt své poslání a nastoupit Novou cestu, která přináší radost a hojnost.


FENG SHUI ZAHRADY

Dovolte, aby Vám zahrada přinesla dobro


Poznáte oblasti Vaší zahrady vztahující se k lásce a partnerství, rodině, bohatství, nebo kariéře. Naučíte se ve své zahradě vybírat nejvýhodnější místa pro zahradní doplňky, krb, nábytek a správně pracovat s barvami, vůněmi, bylinkami a květinami k vytvoření štěstí a hojnosti ve všech oblastech života. Součástí výuky je seznámení s geomantií (bytosti přírody) včetně příkladů z praxe a posvátnou geometrií. Tento kurz je vhodný i pro posluchače bez zahrádky. Postačí terasa, balkon, zimní zahrada, nebo domov, který kultivujeme na základě zákonů přírody.
 

TĚLO JE CHRÁM Poznejte souvislosti mezi Vaším tělem a principy Feng Shui a obnovte své zdraví a vitalitu…Při postupném zavádění určité jednoduché stravy, dýchání a  cvičení do každodenního života, začneme zvýrazňovat harmonii a řád, který nám umožní hrát větší úlohu v řízení vlastního života.


Termíny:
10.10.2020/ U Džoudyho, Jugoslávská 670/7, Praha 2 (U východu z metra I. P. Pavlova)
6.3.2021/ Atelier Feng Shui, Ivaň 262, Brno venkov (Pálava)

NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Vyvažte svůj duchovní a hmotný aspekt a kráčejte v rytmu svého srdce


V tomto kurzu si budeme vyprávět o zákonech, jakýmy se řídí naše myšlenky, probudíme duševní vyrovnanost, naučíme se kráčet v rytmu hudby našeho srdce a sklidíme plody života, lásky a smíchu.

TĚLO JE CHRÁM

Poznejte souvislosti mezi Vaším tělem a principy Feng Shui a obnovte své zdraví a vitalitu.

 

Při postupném zavádění určité jednoduché stravy, dýchání a  cvičení do každodenního života, začneme zvýrazňovat harmonii a řád, který nám umožní hrát větší úlohu v řízení vlastního života.


FENG SHUI V PRAXI – EXTERIER

Praktická výuka zaměřená na jednotlivé účastníky školy a práci ve skupině.


Zaměříme se na praxi v exterieru včetně projektů, hrubých staveb  a rekonstrukcí. Každý účastník si může připravit libovolná témata, na kterých budeme společně pracovat.


Součástí výuky jsou praktická cvičení, při kterých lze konzultovat otázky vlastního bydlení. V ceně jsou zahrnuty studijní materiály, výklad lektorky Ivy Matyášové, prožitkový program.
Školení provází příjemná hudba a přátelská atmosféra.
Po školení možnost domluvy individuální konzultace.

Co si vzít s sebou na kurz

  

Psací potřeby

Pastelky a pravítko

Kompas a siderické kyvadlo (lze koupit na místě)

Půdorys Vašeho bytu se zakreslenou severní stranou

Ceník

Cena při absolvování jednoho kurzu

  • 2000,- Kč 

       V nabídce mám i dárkové poukazy

Platební storno podmínky

  • Dojde-li ke zrušení semináře ze strany organizátora nebo lektora, bude Vám uhrazená částka vrácena v plné výši do 1 týdne od oznámení o zrušení semináře.

  • Zálohová platba v plné výši kurzovného 2000Kč před započetím kurzu je nevratná, přenosná.