Co je to zázrak

Co je to zázrak

Lidé často mluví o zázracích a chtějí je vidět…

Takový zázrak je v podstatě jenom nechápání daného jevu. Před pár sty lety by bylo ohromným zázrakem např. letadlo. Pro dnešní lidi je letět letadlem samozřejmé. Nikdo to nepovažuje za zázrak, protože většina lidí princip letu chápe.

Existují ale opravdové zázraky! Pro nás je „zázrakem“, když se člověk svobodně a dobrovolně rozhodne nastoupit pozitivní cestu vývoje. Tento zázrak nemůže nikdo ovlivnit a odehrává se ve vědomí daného člověka.

Opravdový zázrak nemůžeme najít ve vnějším světě, ale pouze sami v sobě.

Mezi lidmi různých stupňů vzdělanosti, různých náboženství a národností může vzniknout radostné působení v plné harmonii, jestliže je pojí stejný duchovní cíl.

Obrátí-li se jednotlivec k dobrému, bude i všechno ostatní dobré. Má to okamžitý vliv na manželství, na rodinu a konečně na celý národ, který pak teprve může rozvinout svůj vlastní druh a svou vlastní kulturu k nejvyšší kráse, která je základem harmonie mezi všemi národy.

2019-01-16T10:31:52+00:00Prosinec 2017|Transformace|

About the Author:

Metodě Feng Shui se profesně věnuji od r. 2005. Zaměřuji se na prostor, osobní, duchovní a tělesný rozvoj člověka. Provádím komplexní diagnostiku obytných prostor, pomáhám lidem řešit těžké životní situace a firmám najít klíč k úspěchu. Díky vlastní hluboké transformaci, studiu posvátných nauk, pochopení souvislostí, následně osobní a tělesné proměně jsem specialistkou na uzdravení čehokoliv, co ve Vašem životě narušuje harmonii a radost. Těším se na setkání s Vámi. Iva Matyášová - maminka tří dětí, poradkyně a lektorka Feng Shui, spisovatelka, terapeutka, šamanka.
Změna hesla
Prosím zadejte svůj email. Nové heslo obdržíte emailem.