Rozbor jednotlivých místností doma i na pracovišti – Jihlava

Kdy: 25.4.2024 v 16:00

Kde: Městská knihovna Hluboká 1, Jihlava

Téma: Rozbor jednotlivých místností doma i na pracovišti pro zdraví, vztahy, hojnost, štěstí.

Po 23 letech poslední of line přednáška pro veřejnost se koná Jihlavě. Vybrala jsem pro vás nejžádanější téma a těším se na setkání.

Další mé aktivity najdete na webových stránkách zde:

Školení Feng Shui: https://www.kralovskefengshui.cz/akademie-feng-shui/

Poradna Feng Shui: https://www.kralovskefengshui.cz/konzultace-harmonickych-prostor/

 

Kurz pro ženy – Duchovní partner

Kurz pro ženy: Duchovní partner

Kdy: 8.3. – 10.3.2024

Kde: Brno venkov/ Ivaň 262/ www.apartman-vital.cz

Lidé ve vyšších stupních vývoje k sobě dostanou bytost stejné frekvence, spojí se a budou dvojnásobnou silou ovlivňovat ostatní. Budou je dvojnásobně zasahovat Láskou a měnit vibrace. Na kurzu se dozvíte jak žít, abyste mohli sdílet Lásku s duchovním partnerem.

Příspěvek : 6000Kč, v ceně kurzu je parkování, vegetariánská strava, teplé a studené nápoje, ubytování v luxusních nových pokojích tvořených harmonicky, podle Feng Shui, práce na energeticky významných místech Pálavy na podporu Vašeho záměru.

Jarní dámský wellnes víkend v luxusním hotelu Sladovna v Černé Hoře

Jarní dámský wellness víkend v luxusním hotelu Sladovna v Černé Hoře

Termín: 1.3. – 3.3.2024

Výběr mých služeb na pobytu/ rezervace předem:

Rekondiční a sportovní masáž – celková regenerace
Indická masáž hlavy – hluboká relaxace
Hýčkání chodidel – svěžest
Indická masáž celých nohou – vitalita
Omlazující masáž – hřejivá síla bez doteku Vás propojí s energií slunce
a prozáří celé tělo
Dotek motýla – uvolňující doteky v doprovodu jemných zvuků Goshi
Tibetská masáž – dokonalé tóny tibetských mís vibrujících přímo na Vašem
těle Vás zavedou do posvátného chrámu ticha
Pealing s masáží
1h/ 800Kč

Masáž bohyň – Luxusní celotělové ošetření z peelingu, masáže a zábalu

2h/1600Kč

Životní restart:

Vykročíte na cestu k lepšímu životu, odhalíte svůj potenciál, vybalancujete své vztahy, získáte pocit jistoty a bezpečí.

Prožijete řadu „aha momentů“ a uvědomíte si nové souvislosti o svém fungování v osobním i pracovním životě. Poznáte lépe své vlastní motivace v situacích, o kterých jste možná zatím nepřemýšleli, a díky tomu můžete odhalit svůj potenciál, pozitivně ovlivnit život svůj a lidí kolem sebe. „Kdo hledá, najde..“  1h/ 1500Kč

FENG SHUI KONZULTACE:

 • Šťastný domov a pracoviště
 • Harmonické projekty
 • Zdravé stavby a rekonstrukce
 • Zahrada snů

Regenerace (očista) prostoru1h/ 1500Kč

Feng Shui v praxi

Podle základní myšlenky Feng Shui protéká naším prostředím životní energie, která má významný vliv na naše myšlení a pocity. Její tok ovlivňuje uspořádání prostředí, ve kterém žijeme, proto se v určitých místech a prostorách cítíme lépe než v jiných. Feng Shui si klade za cíl pomocí určitých prospěšných změn  domácího či pracovního prostředí tok energie usměrňovat  a dodávat tak lidem více klidu, svěžesti a životního elánu.

V čem nám může Feng Shui pomoci?

Feng Shui je tradiční umění, které slouží ke zlepšování všech stránek života kultivací našeho prostředí dle principů harmonie a proudění energie. Získalo širokou popularitu, praktikuje ho a těší se z pozitivních účinků slibného umístění stále více lidí. Tito lidé vytváří harmonii a štěstí ve svých vztazích, zvyšují prosperitu a rozpouští chronické vzorce selhání, obtíží a stresu novým uspořádáním svého životního a pracovního prostředí.

I v české republice si lidé čím dál více uvědomují, že Feng Shui není pověrečná magie, ani pomíjivý módní trend. Uvědomují si, že  fyzické okolí ovlivňuje každou složku našeho vnitřního i vnějšího bytí.

Můžeme Feng Shui uplatnit už při stavbě domů?

Návrhy a realizace architektonických krajinných celků, interiérů a nábytku chápeme jako významné projevy lidského jednání, jako příležitost ke změnám, vývoje a nového růstu nejen na fyzické úrovni. Při aktivní a vědomé práci propůjčíme novou rovnováhu místům a těm, kteří ho obývají, nebo navštěvují. V rámci civilizačních změn a soudobých přístupů ve stavebnictví, je vhodné používat materiály, které jsou zdravé jak pro člověka, tak pro Zemi. Cílem je poskytnout člověku zázemí a podněty pro jeho vlastní rozvoj a růst.

Jde podle Feng Shui vybavit každá místnost?

Vizuální styl pomáhá esteticky kultivovat prostředí a ovlivňuje morální a sociální vztahy. Pohled na hezké, stylově sladěné prostředí pomáhá duši prostředí spokojeně prožívat, sladěný vizuální styl je podporou rozvoje osobnosti i firmy. Proto je vhodné vybavit podle Feng Shui každou obytnou místnost. Slouží-li k obytným či komerčním účelům suterénní, či půdní prostory, vybavíme je a nasměrujeme podle principů Feng Shui také.

Suterény a půdy, které slouží pouze jako úložné prostory nepodporujeme. Je zde však nutný pořádek, čistota a přehled. Suterén ovlivňuje naše podvědomí a půdy myšlení. Pokud žijeme ve velkém domě, kde nejsou využívány všechny místnosti, může dojít v některé z životních oblastí jako jsou např. vztahy nebo finance ke stagnaci. Snažíme se proto využít a pojmenovat každou místnost.

Obytný prostor je živý a je třeba k němu takto přistupovat. Pokud není aktivován, tak se oslabuje stejně jako svaly na našem těle, jestliže se nehýbeme.

Další důležitou složkou je očista prostoru, která nabízí snadný a neuvěřitelný způsob, jak ze svého domova udělat bezpečné útočiště. Očista prostoru nám pomáhá obnovovat rovnováhu a smysluplnost našeho života nebo pracoviště účinně transformovat a nesmírně prohlubuje výsledky Feng Shui. Provádí se při stagnaci, rekonstrukci, po úmrtí, nemoci, před narozením dítěte, opakovaných potížích, nežádoucí návštěvě, napětí apod…

Feng Shui nám rovněž pomáhá chránit majetek, dobře prodat či koupit nemovitost, podpořit dítě ve studiu a sebedůvěře, vyřešit zdravotní potíže či finanční situaci, podpořit vztahy…

Příklady z praxe:

 •  Díky jednoduché úpravě půdorysu domu – vyřešeny finanční potíže
 • Správným nasměrováním a uvolněním energie – prodej domu, který předtím čekal velmi dlouho na nového majitele
 •  Přesunutím nábytku, výmalbou a doplňky se žákyně ZŠ s radostí vracela do svého pokoje, do kterého se zamilovala, s nadšením se připravovala do školy a v klidu usínala – dříve se v pokoji odmítala učit a spát
 •  Po úpravě dekorací v dětském pokoji se dítě přestalo chovat nepřátelsky ke svému sourozenci a vrstevníkům v MŠ.
 • Harmonizací v prostorách firmy se výrazně vylepšili vztahy na pracovišti a firma začala prosperovat
 • Úpravou  sklepních prostor se všem obyvatelům domu zpevnily základy ve všech životních oblastech (stačila jednoduchá dekorační malba).
 •  Odstraněním nevhodného předmětu z půdy přestala ženu po několika letech bolet hlava
 • Po harmonizaci bytu a osobní konzultaci se ženě dostalo úcty a většího ohodnocení na pracovišti. Stejnou odměnou byla i pozitivní proměna životního partnera.

Mnohdy stačí jen nepatrná změna a život se nám mění před očima – stačí jen chtít.

Feng Shui není jen metoda, ale způsob existence, proto stojí za to jej uplatňovat a žít podle něj.

Pro časopis Phoenix 3/2013 napsala Iva Matyášová, přední poradkyně a lektorka metody Feng Shui
Tel: 605 861 136, e-mail: iva@kralovskefengshui.cz, www.kralovskefengshui.cz

Kurz pro muže – Probuzení síly nitra a odvahy/restart

Probuzení síly nitra a odvahy/ Totální životní restart pro sílu nitra a odvahu.

 • Kdy: 24.2. – 25.2.2024
 • Kde: Brno venkov/ Ivaň 262/ www.apartman-vital.cz
 • Kurz pro muže/ kapacita max. 6 mužů – rezervace nutná předem

Probuzení síly nitra a odvahy/ Totální životní restart pro sílu nitra a odvahu. Seznámíte se s jednoduchou technikou, s jejíchž pomocí probudíte sílu svého nitra a odvahu.

Celý kurz provází posilující hudba z vlastní dílny a mimořádně silné a inspirující zkušenosti Muže, který vám ukáže, jak vstal z popela a uchopil svou sílu.

Příspěvek: 5000Kč, v ceně kurzu je parkování, vegetariánská strava, teplé a studené nápoje, ubytování v luxusních nových pokojích tvořených harmonicky, podle Feng Shui, práce na energeticky významných místech Pálavy na podporu Vašeho záměru.

Kurz pro ženy – Životní restart

Kurz pro ženy/max 6 žen – rezervace nutná předem

Životní restart/Totální životní restart pro krásu, novou svěží energii a vitalitu v každém věku díky naplnění a trvalé spokojenosti. Příklady z vlastní praxe a úspěšných výsledků.

Příspěvek: 5000Kč, v ceně kurzu je parkování,vegetariánská strava, teplé a studené nápoje, ubytování v luxusních nových pokojích tvořených harmonicky, podle Feng Shui, práce na energeticky významných místech Pálavy na podporu našeho záměru

Rozbor ložnice

Téma: Rozbor ložnice

Popis: Revitalizace energie – dokonalá očista během spánku, nalezení pozitivních sektorů pro umístění Vaší postele, směr spánku, podpora partnerství, mateřství, zdraví fyzické a psychické. Názorné příklady z praxe a přímo na místě u tří ložnic. Zaměření na půdorys, světové strany, barvy, tvary a materiály. V neposlední řadě očista prostoru pro rozkvět lásky.

Kapacita maximálně 10 osob/ rezervace nutná předem

Příspěvek: 2000Kč, v ceně workshopu je parkování, vegetariánský oběd, teplé a studené nápoje.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej