Kurz pro ženy – Duchovní partner

Kurz pro ženy: Duchovní partner

Kdy: 8.3. – 10.3.2024

Kde: Brno venkov/ Ivaň 262/ www.apartman-vital.cz

Lidé ve vyšších stupních vývoje k sobě dostanou bytost stejné frekvence, spojí se a budou dvojnásobnou silou ovlivňovat ostatní. Budou je dvojnásobně zasahovat Láskou a měnit vibrace. Na kurzu se dozvíte jak žít, abyste mohli sdílet Lásku s duchovním partnerem.

Příspěvek : 6000Kč, v ceně kurzu je parkování, vegetariánská strava, teplé a studené nápoje, ubytování v luxusních nových pokojích tvořených harmonicky, podle Feng Shui, práce na energeticky významných místech Pálavy na podporu Vašeho záměru.

Jarní dámský wellnes víkend v luxusním hotelu Sladovna v Černé Hoře

Jarní dámský wellness víkend v luxusním hotelu Sladovna v Černé Hoře

Termín: 1.3. – 3.3.2024

Výběr mých služeb na pobytu/ rezervace předem:

Rekondiční a sportovní masáž – celková regenerace
Indická masáž hlavy – hluboká relaxace
Hýčkání chodidel – svěžest
Indická masáž celých nohou – vitalita
Omlazující masáž – hřejivá síla bez doteku Vás propojí s energií slunce
a prozáří celé tělo
Dotek motýla – uvolňující doteky v doprovodu jemných zvuků Goshi
Tibetská masáž – dokonalé tóny tibetských mís vibrujících přímo na Vašem
těle Vás zavedou do posvátného chrámu ticha
Pealing s masáží
1h/ 800Kč

Masáž bohyň – Luxusní celotělové ošetření z peelingu, masáže a zábalu

2h/1600Kč

Životní restart:

Vykročíte na cestu k lepšímu životu, odhalíte svůj potenciál, vybalancujete své vztahy, získáte pocit jistoty a bezpečí.

Prožijete řadu „aha momentů“ a uvědomíte si nové souvislosti o svém fungování v osobním i pracovním životě. Poznáte lépe své vlastní motivace v situacích, o kterých jste možná zatím nepřemýšleli, a díky tomu můžete odhalit svůj potenciál, pozitivně ovlivnit život svůj a lidí kolem sebe. „Kdo hledá, najde..“  1h/ 1500Kč

FENG SHUI KONZULTACE:

  • Šťastný domov a pracoviště
  • Harmonické projekty
  • Zdravé stavby a rekonstrukce
  • Zahrada snů

Regenerace (očista) prostoru1h/ 1500Kč

Kurz pro muže – Probuzení síly nitra a odvahy/restart

Probuzení síly nitra a odvahy/ Totální životní restart pro sílu nitra a odvahu.

  • Kdy: 24.2. – 25.2.2024
  • Kde: Brno venkov/ Ivaň 262/ www.apartman-vital.cz
  • Kurz pro muže/ kapacita max. 6 mužů – rezervace nutná předem

Probuzení síly nitra a odvahy/ Totální životní restart pro sílu nitra a odvahu. Seznámíte se s jednoduchou technikou, s jejíchž pomocí probudíte sílu svého nitra a odvahu.

Celý kurz provází posilující hudba z vlastní dílny a mimořádně silné a inspirující zkušenosti Muže, který vám ukáže, jak vstal z popela a uchopil svou sílu.

Příspěvek: 5000Kč, v ceně kurzu je parkování, vegetariánská strava, teplé a studené nápoje, ubytování v luxusních nových pokojích tvořených harmonicky, podle Feng Shui, práce na energeticky významných místech Pálavy na podporu Vašeho záměru.

Kurz pro ženy – Životní restart

Kurz pro ženy/max 6 žen – rezervace nutná předem

Životní restart/Totální životní restart pro krásu, novou svěží energii a vitalitu v každém věku díky naplnění a trvalé spokojenosti. Příklady z vlastní praxe a úspěšných výsledků.

Příspěvek: 5000Kč, v ceně kurzu je parkování,vegetariánská strava, teplé a studené nápoje, ubytování v luxusních nových pokojích tvořených harmonicky, podle Feng Shui, práce na energeticky významných místech Pálavy na podporu našeho záměru

Rozbor ložnice

Téma: Rozbor ložnice

Popis: Revitalizace energie – dokonalá očista během spánku, nalezení pozitivních sektorů pro umístění Vaší postele, směr spánku, podpora partnerství, mateřství, zdraví fyzické a psychické. Názorné příklady z praxe a přímo na místě u tří ložnic. Zaměření na půdorys, světové strany, barvy, tvary a materiály. V neposlední řadě očista prostoru pro rozkvět lásky.

Kapacita maximálně 10 osob/ rezervace nutná předem

Příspěvek: 2000Kč, v ceně workshopu je parkování, vegetariánský oběd, teplé a studené nápoje.

Harmonie vztahů

Téma: Harmonie vztahů

Popis: Uspořádání domova, okolí a veškerého prostoru, kde se nejčastěji pohybujeme tak, aby podporovalo Váš vztah. Povíme si, jak sladit energie lidí ve vztahu, aby došlo k jejich harmonizaci. Otevřeme téma komunikace a transformaci vnějších projevů. Součástí workshopu je meditace na trvalou podporu harmonických vztahů.

Kapacita maximálně 10 osob/ rezervace nutná předem

Příspěvek: 2000Kč, v ceně workshopu je parkování, vegetariánský oběd, teplé a studené nápoje.

Trendy v osvětlení: designová světla

Účelné a přitom efektivní osvětlení interiéru, které překvapí každou návštěvu. Právě taková jsou designová stropní svítidla. Můžete tak osvětlit svou domácnost trendy osvětlením, které jen tak nevyjde z módy. Osvětlení už dávno nemusí být jen funkční, dnes se stalo součástí bytového designu a dají se s ním dělat opravdové divy. Dopřejte svému interiéru svěží osvětlení.

Vhodná designová stropní svítidla mohou zlepšit náladu

Zdá se vám to až příliš? Opak je pravdou. Studie ukazují, že osvětlení ovlivňuje naši psychiku, to je vědecky prokázáno. Stejně tak designové osvětlení spolu s vhodným světelným zdrojem, chromatičností světla a intenzitou nebo barvou, může přímo naši psychiku ovlivňovat. A to minimálně tím, že navodí správnou atmosféruDesignová stropní svítidla se vyrábí ve stovkách variant, je tak snadné si vybrat přesně to, které se vám líbí.

Při výběru dbejte na typ materiálu

Designové stropní svítidlo není jen tak. Jeho výběr může být složitý. Doporučujeme se ze všeho nejdřív zaměřit na materiál, ze kterého je designové svítidlo vyrobeno. Většinou se vyrábí ze sklakovu nebo dřeva. Setkat se ale můžete také s různými textiliemi nebo plasty – ty nejlevnější pak mají papírová svítidla. Papíru jako materiálu se doporučujeme vyhnout, protože se špatně udržuje a nemá takovou životnost. Ojediněle se můžete setkat s designovými svítidly z betonu.

Jaký typ designového stropního svítidla zvolit?

Jakmile budete mít jasno v tom, jak by vaše nové designové světlo mohlo vypadat, budete se muset zamyslet nad jeho typem. Zpravidla se lidé nebo designéři rozhodují mezi závěsným designovým svítidlem nebo stropním panelem. Závěsná designová svítidla sice vypadají opravdu dobře, ale opticky zmenšují prostor. Takže pokud máte menší byt nebo nízké stropy, doporučujeme raději sáhnout po stropním panelu, který v takovém případě vypadá lépe.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej