Královské
Feng Shui

Iva Matyášová – poradkyně a lektorka Feng Shui.

Trvalá inspirace pro Váš život“

Iva Matyášová kontakt

„Vedu Vás při stavbě a koupi nemovitosti.
Vytvářím zdravé a harmonické interiéry.​
Regeneruji soukromé i pracovní prostory.
Rozvíjím životní energii správným směrem.
Pomáhám dosahovat Vašich cílů.
Podporuji Vaše vztahy i kariéru.“

Iva Matyášová

Ráda bych Vás uvedla do světa Feng Shui a stala se průvodkyní na cestě ke zkvalitnění Vašeho života. Já sama jsem díky tomuto postupu, jemuž se věnuji řadu let, dospěla k vlastní harmonii, spokojenosti, naplnění a šťastnému bytí.

Takovýto předpoklad dřímá ovšem v každém z nás a své poslání spatřuji právě v nalezení čistoty a světla všech, kteří jsou tomu přístupni.

Metoda Feng Shui představuje jedinečnou cestu, jak být obohacen skrze sebe sama. Na tuto cestu přivádím klienty prostřednictvím přednášek a také Akademie Feng Shui, kde se zaměřuji nejen na práci s prostorem, ale i na myšlení a duchovní a tělesný rozvoj člověka.

Miluji pomáhat

E-book Královské Feng Shui

Nahlédněte pod pokličku Feng Shui
a udělejte ze svého domova harmonické místo.

​Stahujte zdarma.

Apartmán Vital

Ubytování a životní restart

APARTMÁN VITAL na Pálavě je realizován harmonicky v souladu s principy Feng Shui.

Inspirující a zároveň relaxační prostředí nabízí celoroční a klidné ubytování v soukromí s výhledem na mezinárodní cyklostezku, zahradní oázu, Bedřichův les a vinohrady. Součástí ubytování je možnost využití služeb pro životní restart v sálku, nebo v zahradní oáze za doprovodu uvolňující a regenerační hudby z naší tvořivé dílny. Kapacita 5 lůžek/ 3 ložnice, jídelna s kuchyní, sálek.

Aktuálně budujeme další apartmán v podkroví s kapacitou 5 lůžek. Plánované dokončení je v průběhu léta 2024. Poté bude kapacita celého komplexu celkem 10 lůžek. Kromě standardního ubytování a služeb pro životní restart poskytujeme pobyty ve tmě, nebo vzdělávací programy Feng Shui s možností ubytování studentů.

Cílem vzdělávacího programu a služeb je trvalá spokojenost, vitalita, krása a harmonie v životě každého účastníka. Celý komplex je variabilní, praktický, energeticky podporující a návštěvníkům nabízí laskavou náruč k odpočinku, regeneraci těla i duše.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej