Přednášky s meditací

1. Krása a nová svěží energie

Výraz obličeje znázorňuje, v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení lidé mají strhaný a unavený výraz. V obličeji se usazují veškeré napětí a stres z každodenního života, jehož stopy nacházíme ve více či méně hlubokých výrazových vráskách. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale spojením se se Zdrojem můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu. Výsledek je viditelný ihned.

 

2. Zdraví a pevná imunita

Uvolněte se a zbavte se emocí i nemocí… Nemoc přichází jako moudrý učitel, který nás NUTÍ přehodnotit život. Dozvíte se, jak vzniká nemoc, úraz, havárie a jak je důležité neplýtvat energií, správně tvořit a tím se zcela uzdravit.

 

3. Probuzení síly nitra a odvahy

Lidstvo se neustále zdokonaluje v ochraně. Chráníme se před přírodními živly i před lidmi. Peníze ukládáme do bank a uzavíráme pojištění proti různým eventualitám. A přece si někteří z nás uvědomují, že člověk může být obtěžován a napadán na tak jemné úrovni, že závory a mříže nejsou k ničemu. Přijďte se seznámit s jednoduchou technikou, s jejíchž pomocí se budete moci chránit a tím probudit sílu nitra a odvahy.

 

4. Radost, smích a svoboda

Základem radosti a svobody je lehkost bytí. Tu dosáhneme ryzí čistotou jak v našem myšlení, tak v komunikaci s lidmi. Na přednášce se dozvíte, jak říkat ANO a NE v souladu s tím, co doopravdy chcete. Poznáte možnosti, které Vás dovedou ke všeobecné spokojenosti a radosti ze života.

 

 

5. Duchovní partner

Lidé ve vyšších stupních vývoje k sobě dostanou bytost podobné frekvence a spojí se v dvojpaprsek, který bude dvojnásobnou silou ovlivňovat ostatní. Bude je dvojnásobně zasahovat Láskou a měnit vibrace. Na přednášce si řekneme, jak žít, abychom mohli sdílet Lásku s duchovním partnerem – dvojpaprskem.

6. Život hrou

V čase, kdy je běžné mít „problémové dítě“, si je třeba uvědomit, že láskyplná moudrost plující naším otevřeným srdcem s pochopením nepochopitelného je možností, jak umožnit svým dětem nechat zářit Světlo jejich vlastní duše. Světlo, se kterým s důvěrou přicházejí v naše náruče, neboť věří v PODPORU A SOUNÁLEŽITOST, V BEZPEČÍ I VÍTĚZSTVÍ DOBRA. Buďte i Vy tímto dítětem, hrajte si, zkoumejte svět a prosvětlete svůj život čistou LÁSKOU. Přednáška je o dětech i „dospělých“.

 

7. Skutečná láska

8. Životní proměna

9. Radost smích a svoboda

10. Sebepoznání

11. Limbický otisk

12. Tvořivá vizualizace

13. Duchovní partner

14. Sebeláska a sebeúcta

15. Celistvost

16. Hojnost

17. Rovnováha

18. Štastné partnerství

19. Světelná očista

20. Rekapitulace života

21. Překážky na duchovní cestě

22. Vstupenka do šťastného života

23. Omlazující lázeň

24. Dopis do vesmíru

25. Život v srdci

26. Skutečná žena

27. Rodiče jako základní kameny našeho života

28. Chrám v našem nitru

29. Cesta vnitřní síly a moudrosti

30. Intuice

31. Moc přítomného okamžiku

32. Napojení na zdroj

33. Život pravé ženy

34. Nekonečný pramen moudrosti v nás

35. Síla pramení z harmonie

36. Tajemství úspěchu

37. Přijímání životní energie

Ceník – podle dohody

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej