OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA

TAJEMSTVÍ INDICKÝCH BOHYŇ

* Skupiny * Páry * Jednotlivci

Pocta věčné ženské podstatě a mysteriu, které existuje v každé ženě

Co je to krása

Základem omlazovací procedury je krása, která má v naší společnosti mnoho podob a mnoho způsobů jak ji dosáhnout (kvalitní spánek, sport, strava, plastické úpravy těla, psychická pohoda, regenerační kůry a další). Položte si však otázku, zda Vás Vaše krása naplňuje, jak se všeobecně cítíte a zda Vás krása a všeobecná spokojenost obklopuje trvale.

Osobně jsem byla od kojeneckého věku roku 1966 často v přírodě, vždy jsem měla hodně pohybu a věnovala se moderní gymnastice, kterou jsem později vedla jako trenér pro děti předškolního věku. Od roku 1977 jsem závodně běhala a tento sport mě rekreačně provází doposud. V roce 1988 jsem se přihlásila do kurzu jógy k ženě, které jóga a vše co s ní souvisí (především dýchání a zklidnění mysli) po rodinné tragédii doslova zachránila život.

Jóga mne velmi oslovila a otevřela ve mně další otázky života. Krůček po krůčku jsem zkoumala potraviny a jejich vliv na tělo a postupně jsem absolvovala nesčetné množství různých kurzů u českých i zahraničních lektorů se zaměřením na krásu, zdraví a osobní rozvoj. Od r. 2000 jsem certifikovaná lektorka a konzultantka metody Feng Shui, kde harmonizaci prostoru propojuji s harmonizací člověka. Přestože jsem mnoho let čelila životním výzvám – nezlomilo mě to a s přibývajícím věkem jsem začala na sobě pozorovat, že mizí vrásky a mé tělo se mění.

Platí přísloví „Když je žák připraven, učitel přijde“. A právě v době mého rozkvětu jsem poznala ženu, která mě zavedla do chrámu indických Bohyň a svěřila jejich velké tajemství. Od doby praktikování se mi začala prozařovat pleť, cítím se lehce, svobodně a naplněně. Mou proměnu umocnilo v r.2018 velké požehnání a tím bylo mé přestěhování na Pálavu, kde jsem vědomě přijala a nasála do svého bytí její blahodárné léčivé působení.

Vnitřní hlas mě vede k šíření tohoto učení, kdy ženská kreativní síla a energie správně využívána se aktivně podílí na proměně člověka a světa na bezpečné a šťastné místo.

Cesta pro uvědomnělé

Možná již někteří z Vás tuší, co je klíčem k věčnému mládí. Ano, je to cesta pro ty z vás, kteří se rozhodnou uvědoměle a trvale propojit svůj rozum s citem, na základě kterého se naváže na všechny procesy omlazování viz. níže v bodech. Než Vám předám tajné recepty indických Bohyň, potřebuji se ujistit, zda jste na tak velké změny připraveni.

Záměrně píši slovo „připraveni“, neboť se proces omlazování týká i mužů. I ve Vás muži je ukrytá vnitřní žena a po její aktivaci lze dosáhnout pozice POKOJNÉHO BOJOVNÍKA. Tedy pravého Muže v plné síle a lásce, kde na startu samotném stojí prozařování, tedy proces mládnutí, stejně jako to probíhá i u mého Muže. Zkrátka startujeme vnitřní rovnováhu, která se u obou pohlaví projevuje restartem těla.

Proces omlazující procedury

Omlazující procedura probíhá v našem komplexu VITAL PENZION v oblasti Pálavy, která je považována za nejvýznamnější silovou zónu ČR. Tvar Pálavy nápadně připomíná  tělo věstonické Venuše – Bohyni Matku plodné Země a dotek její moudrosti podporuje naše procesy. Proceduru provádíme uvnitř, nebo v našem zahradním parku.

PROCES č.1/ TRANSCENDENCE EGA

Proces omlazování zahajujeme v hlavě, kde sídlí ego, které je největší „překážkou“ duchovního vývoje. Člověk, který zapře vlastní ego a zarputile tvrdí, že žádné nemá, jej nemůže nikdy transformovat, neboť si na tuhle zkušenost nikdy ani „nesáhne“. Tento člověk pak vypadá jemně, žije a chová se tak, jako by žádné ego neměl.

Ve skutečnosti je v sobě zcela zapře a zřejmě se k němu nikdy nepropracuje, protože nemá možnost jej uchopit. Žije „vedle“ svého ega a vypadá jako bytost plná soucitu a štědrosti, ale je z něj cítit přetvářka, jako by si na něco hrál. Neuvědomuje si, že má v sobě něco, co popírá a lže tak sám sobě. Cokoliv, co v sobě potlačíme a tváříme se, že neexistuje, nás jednoho dne nemile překvapí a nás čeká o to tvrdší pád do reality. J

edinou možností, jak skutečně transcendovat nižší aspekty lidské osobnosti, je přijmout je, pochopit a následně vědomě povznést na aspekty blahodárné.

PROCES č.2/ RECEPTY MLÁDÍ

Do svých poznámkových bloků si přenesete několik jednoduchých receptů na získání zdraví, pružného těla a vitality včetně záznamu průběhu cvičení a manter.

PROCES č.3/ ŠIVOVA LÁZEŇ

Očistná koupel mezi květinami

PROCES č.4

Protahovací příprava, po které následuje pět vzácných jógových ásán s cíleným dechem a mantrou

PROCES č.5.

Obřad ukončení procesu a přijetí mládí, krásy a energie od krásné Bohyně Šakti

DOPORUČENÍ

  • Ručník
  • Karimatka, polštářek
  • Volný oděv, pohodlné přezůvky
  • Poznámkový blok, psací pomůcky
  • Navléknout si 21 korálků, které si při cvičení posunujete v ruce, ať nemusíte počítat

Cena: 4000 Kč/ 4h

Omlazení feng shui
Omlazení feng shui
klíč omlazujici procedura
Pálava Iva Matyášová
Omlazení feng shui
Vital penzion Pálava
Iva Matyášová Akademie Feng Shui

Těším se na setkání, Iva Matyášová

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej