KVANTOVÁNÍ SRDCEM

CESTA VNITŘNÍ SVOBODY

* Skupiny * Páry *Jednotlivci

JAK VYTVOŘIT LEPŠÍ MÍSTO K ŽIVOTU

Můžeme udělat tento svět lepším místem k životu tím, že budeme šťastní. Každý z nás, ať již jsme na své životní cestě jakkoliv daleko, má na výběr: Žít uvězněn uvnitř své nižší mysli, nebo se stát jejím pánem a prožívat život v plné intenzitě dobrého i zlého, tzn. žít vědomě v přítomném okamžiku. Druhá varianta není příliš pohodlná, zažijeme však skutečný rozměr své existence.

KVANTOVÁNÍ SRDCEM

Kvantování srdcem je moderní spiritualita, jak vyléčit své tělo od nejrůznějších zdravotních neduhů, zásadně změnit svůj život a rozvinout své vědomí, které je dokonalým a spolehlivým kompasem. Proces kvantování srdcem je pro pokročilé, proto jej doporučuji absolvovat minimálně po třech terapiích osobního rozvoje.

PROČ ABSOLVOVAT KVANTOVÁNÍ SRDCEM SE MNOU

Mým cílem je předávat znalosti, které Vám přinesou zásadní vhledy, poskytnou nástroje a techniky k naplnění Vašeho vnitřního potenciálu. Jsem přesvědčena, že my všichni jsme tvůrci a tvoříme svůj svět. Je to tak, že jenom Vy máte klíč ke své vlastní spokojenosti.

Máte v sobě moc stát se šťastnými, zdravými a plnými síly. Jen v sobě musíte najít to, co Vás bude pohánět a inspirovat. A prvním krokem je začít se tomu věnovat! Mým závazkem je využít vlastní energii, nadšení, znalosti a odhodlanost a zajistit Vám naprosto úžasný a povznášející zážitek.

Kvantování srdcem provozuji ve vlastních harmonických prostorách VITAL PENZIONU na PÁLAVĚ utvářeném podle principů Feng Shui. Je známo, že je Pálava považována za nejvýznamnější silovou zónu v České republice a má ženskou a zemskou energii. Její léčivou sílu využívaly už staroslovanské kněžky.

Dnes už nemusíte hledat božské ženství (klid) jen kdesi v Indii a jiných vzdálených zemích – máme ho přímo zde – v posvátném kraji Velké Moravy. Celý objekt se nachází na klidném a tichém místě v okrajové části obce Ivaň v náruči divoké přírody s blahodárnou mateřskou energií. Při procesu jak uvnitř, tak venku můžete pozorovat kroužení dravých ptáků, kteří zde pobývají celoročně díky dokonalým podmínkám Pálavy.

Pozorováním jejich letu se lépe uvolníte, odlehčíte a propojíte s dokonalostí přírody – doslova s ní splynete.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 • Otevřeme prostor v ceremoniálním duchu
 • Dechová cvičení pro uvolnění těla a mysli
 • Posvítíte si kouzelnou lucernou na vlastní návyky, reakce, chování, myšlenky, slova, emoce, pocity
 • Aktivujete koherenci srdce a mozku
 • Závěrečná meditace na podporu ukotvení Vašeho záměru (meditace s instrumentální hudbou z naší dílny)
 • Vydáte se na vlastní cestu jako tvůrce svého života
 • Prodej CD s instrumentální hudbou a vedenou meditací z naší dílny pro domácí využití, nebo jako dárek pro Vaše blízké

PROSTORY KE KVANTOVÁNÍ SRDCEM DLE VÝBĚRU

 • Sálek s dubovou podlahou a krbem s nádherným výhledem do zahradního parku, vinohradů a lužních lesů
 • Zenový kout a další intimní zákoutí v našem zahradním parku obklopen stromy, bambusy, voňavými keři a květinami se spousty motýlů, s výhledem na les
 • Přilehlý lesopark s divokou faunou a florou

PŘÍPRAVA NA KVANTOVÁNÍ SRDCEM

 • 1h – 3h před procesem na lačno
 • Karimatka, deka, polštářek
 • Pohodlné oblečení, ženám doporučuji volné dlouhé sukně, nebo šaty, rozpuštěné vlasy
 • Na nohou přezůvky, cvičky, ponožky, nebo na boso, venku pohodlnou obuv, nejlépe tenisky, botasky. Boty na podpatku, nebo platformě jsou nevhodné

Děkuji Vám, že se zajímáte o převratné informace, pracujete na sobě, na svém nastavení a tím měníte svět

Cena: 4000 Kč/ 4h

Těším se, že Vás mohu provázet na Vaší cestě, Iva Matyášová

 
 

Kvantování srdcem
Kvantování srdcem
Kvantování srdcem
Kvantování srdcem
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej