On line kurz

Škola Pa – Kua a pěti prvků

Vizuální styl pomáhá esteticky kultivovat prostředí a ovlivňuje morální a sociální vztahy. Pohled na hezký, stylově sladěný
prostor pomáhá prostředí spokojeně prožívat. V kurzu se naučíte správně
utvářet, zaměříme se na charakteristiku jednotlivých prvků, správné umístění zrcadel, kompletní harmonizaci obytných prostor, aplikaci metody Pa – Kua, doporučení pro správné uspořádání kanceláře, návrhy firemního designu a vizuálního stylu z hlediska Feng Shui.

01:40h

5 lekcí

  • FENG SHUI ŠŤASTNÉ ŽIVOTNÍ OBLASTI
  • VYVÁŽENÝ FENG SHUI INTERIÉR
  • FENG SHUI VYUŽITÍ BAREV, TVARŮ A MATERIÁLŮ
  • FENG SHUI USPOŘÁDÁNÍ PRACOVIŠTĚ
  • FENG SHUI PROPAGAČNÍ MATERIÁLY A GRAFOLOGIE

Začátečník

CO JE FENG SHUI?

FENG SHUI je architektura vnějšího i vnitřního světa člověka využívaná staletí po celém světě. V dnešní době plné změn je Feng Shui velmi aktuální a řídit podle něj se mnohonásobně vyplatí, neboť je způsobem přirozené existence člověka.

CO VÁM KURZ PŘINESE?

Podle principů uceleného postupu učení Královského Feng Shui Váš prostor kultivujeharmonizujeléčíosvobozuje, odlehčujepodporujenaplňuje život obyvatel a proměňuje ho na přístav
jiskřící radostiTen následně ovlivňuje Váš život a možnosti:

Klidný prostor = Klidná mysl
Zdravý prostor = Zdravý život
Harmonický prostor = Harmonický život
Šťastný prostor = Šťastný život

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Pro každého, kdo má zájem vnést do osobního, či komerčního prostoru svěží energii a vytvořit z něho přístav jiskřící radosti a harmonie.

CO SE NAUČÍM?

Naučíte se propojit vnější architekturu s vnitřním světem člověka a obohatit tak svůj prostor a osobní růst. naučíte se tvořit a žít lehce, uvolněně a svobodně.

PROČ SI KURZ KOUPIT?

Protože je Feng Shui přirozená součást každého člověka a řídit se podle něj se mnohonásobně vyplatí

JE KURZ VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY?

Ano, kurz je vhodný pro každého, kdo má vážný zájem a upřímné odhodlání podpořit vnější krásu obytného prostoru a vlastní vnitřní krásu, díky které svým vyzařováním harmonizuje okolí a odráží se v životě jako křišťálové zrcadlo.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej