Témata přednášek – online

Online – z pohodlí Vašeho domova

Přednášky jsou pořádány online formou, můžete se k nim připojit z pohodlí Vašeho domova. Přednáška trvá 1h a stojí 300,- Kč.

Přednášky jsou k dispozici pouze po úhradě a po vysílání nebudou zveřejňována. Autorská práva vyhrazena.

 

KRÁSA A NOVÁ SVĚŽÍ ENERGIE

Poznáte, jak díky propojení se Zdrojem můžete výrazně zpomalit proces stárnutí a dosáhnout mladšího a příjemnějšího vzhledu. Výsledek je viditelný ihned.

 

Termín: 29.6.2021

20:00 – 21:00 hod

Cena kurzu 300,- Kč

 

Feng Shui a jeho vliv na transformaci a vývoj lidstva

Poznejte osobní Svobodu, nezávislost a odolnost proti vnějším a vnitřním psychickým zátěžím. Přijďte společně otevřít hranice Vašeho vnímání a naučte se žít šťastný a plnohodnotný život plný hojnosti a harmonie uvnitř Vás. Osobní přeměna Vám do života přinese neomezené možnosti, kterou transformační doba přináší. Připojte se a podpořte Lásku a život na této překrásné planetě Zemi. Součástí přednášky je léčivá meditace působící jak na Vás, tak i naší Planetu.

Feng Shui – cesta k úspěchu a harmonii

Dozvíte se, jak Vám prastará východní filozofie Feng Shui pomůže vytvořit z domova místo klidu a štěstí, zařídit byt tak, aby neviditelná energie čchi proudila směrem prospěšným Vašemu zdraví a úspěchům na poli kariéry a celkové hojnosti… Síla Feng Shui pozitivně ovlivní všechny stránky Vašeho života – stačí jen chtít…

Rozbor jednotlivých místností doma i na pracovišti

Nechte prostředí Vašeho domova či kanceláře pracovat 24 hodin denně ve Váš prospěch… Na přednášce se krok za krokem seznámíte, jak s vlastní metodou Feng Shui můžete řešit různé situace v osobním i profesním životě.

Dozvíte se, jak s využitím znalostí Feng Shui pozměnit domácí i pracovní prostředí, případně usměrnit tok energie čchi. Ve většině případů jde o snadno použitelné a nenákladné postupy. Mnoho nesnází může vyřešit přemístění postele v ložnici, někdy postačí i jednoduchá změna barevného ladění, vzoru a celkového uspořádání jednotlivých místností.

Pečujme o své tělo

NOVÝ POHLED NA VÝŽIVU A JEJÍ VLIV NA DUCHOVNÍ VÝVOJ ČLOVĚKA
Dobrý tělesný stav vytváří základní předpoklady rovnováhy energie čchi… Zaměříme se na správné cvičení, dýchání a zcela nový pohled na výživu a její vliv na duchovní vývoj člověka… To vše povede k trvalému posílení a upevnění tělesného zdraví a celkové harmonie těla i ducha…

 

Zahradní design – návrhy zahrad dle principů Feng Shui

DOVOLTE, ABY VÁM ZAHRADA PŘINESLA DOBRO… Prostřednictvím zahradního designu posílíme energii čchi vcházející do domu, podporu a udržení dobrého toku energie kolem domu a usměrnění této energie tak, aby prostor působil harmonicky a pozitivně ovlivňoval kvalitu života…

 

Harmonie prostoru – vlastní intuicí k lepšímu bydlení

Povíme si o našich duchovních schopnostech, které nám pomohou řešit nejrůznější situace a podpoří náš záměr.

 

Děti a Feng Shui

SÍLA PRAMENÍ Z HARMONIE… nejen hra a odpočinek, ale i práce a soustředění… jak nalézt pozitivní zóny pro umístění pracovní plochy… směrování pohledu sedícího u pracovního stolu s přihlédnutím na energie světových stran… optimální rozmístění nábytku… umístění pokoje k celkové dispozici bytu a světových stran… hledání příčin nespavosti, nervozity a nesoustředěnosti…

Rozbor ložnice

REVITALIZACE ENERGIE… dokonalá očista během spánku…nalezení pozitivních sektorů pro umístění postele – směr spánku – kde mít hlavu a kde nohy… správná volba strany lůžka pro partnera a partnerku… působení deformace půdorysu po psychické a fyzické stránce…

 

Rozbor kuchyně a jídelny

PŘIJÍMÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE… z pohledu Feng Shui je stejně důležité, co jíme, ale i kde a jak… umístění jídelního stolu… rozestavění kuchyňského nábytku… kvalitu jídla mimo jiné ovlivňuje i prostředí přípravy…

Rozbor obývacího pokoje

REGENERACE ENERGIE… kde nasbíráme novou sílu… rozmístění sedacího nábytku podle energie jednotlivých světových stran… správné použití materiálů, tvarů a barev…

Rozbor kanceláře

TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU… vědět jací jsme, co nám škodí a co nám prospívá… uspořádání pracovního stolu s ohledem na společné užívání místností podřízeným a nadřízeným… využití energie světových stran, pozitivních sektorů, materiálů, barev a doplňků pro harmonizaci pracoviště… umístění techniky, aby její negativní energie co nejméně škodila… začlenění pracovního stolu a židle do prostoru podle energie prvku, světové strany a povahy oboru daného pracovníka… návrhy firemního vizuálního stylu… význam správného podpisu… Na přednášku je možnost přinést vlastní vizitky či jiné reklamní předměty.

Pět prvků

OHEŇ* VODA* ZEMĚ* KOV *DŘEVO* a jejich význam při harmonizaci prostoru a posílení prosperity…

Všechny předměty, které používáme k vybavení místností, patří k některému z pěti prvků. Jejich rozložení bezprostředně ovlivňuje člověka, který zde pobývá. Na přednášce se dozvíte, jak můžete pomocí prvků nastolit rovnováhu a harmonii celého systému, a tím i kvalitu svého života.

Rozbor PA-KUA

Zaměříme se na posílení sektorů v jednotlivých místnostech na podporu všech životních oblastí: zdraví, partnerských i jiných vztahů, prosperity, studia, životní moudrosti, dosažení cílů, uznání a celkové podpory. Povíme si o středu (Taj-čchi) a jeho vlivu na naše zdraví a štěstí.

Zrcadla a jejich význam v oblasti Feng Shui

KDE ŠKODÍ A KDE NÁS PODPORUJÍ… Zrcadla mají svůj velký význam a mohou nám v prostoru, který souvisí s naším životem, velmi pomoci, mohou znásobit a podpořit prosperitu jak doma, tak ve firmě… Nesprávné umístění a tvary zrcadel mohou naopak velmi uškodit… Zaměříme se na to, jak si pomocí zrcadel vytvoříme harmonické a prosperující prostředí doma i na pracovišti….

Celostní architektura

SOULAD STAVEB A PROSTŘEDÍ, JAK VYBÍRAT VHODNÝ POZEMEK… Využití geomantie a posvátné geometrie pro zdravou stavbu, položení základního kamene a rituální obřady před zahájením stavby na podporu a posílení celkové prosperity obyvatel… Využití intuice před zahájením stavby, koupě pozemku, bytu, domu, pronájmu kanceláře, prodejny či jiného objektu…

Očista prostoru

Správná očista prostoru výsledky Feng Shui nesmírně prohlubuje a náš domov či pracoviště proměňuje na přístav krásy, harmonie a jiskřící radosti…. Na přednášce se dozvíte, jak při takovém čištění postupovat.

Nová Země

Ocitáme se uprostřed úžasné doby změn!!! Dochází k obnovení harmonie mezi člověkem a přírodou a vědomí člověka se povznáší na úroveň, která mu přísluší. Pojďme spolu pootevřít dveře do Nové reality, která souvisí s událostmi dnešních dnů a poznejme jejich hluboký význam. Na této přednášce na Vás čekají ty nejúžasnější perly a drahokamy.

Tajemství vnitřní síly a moudrosti

Tato přednáška je zaměřena na poznání, jak funguje mysl a podvědomí. Poznáte zákonitosti Života a Vesmíru. Podíváte se netradičním pohledem na výchovu dětí a vztahy v rodině nebo zaměstnání. Získáte návod, jak aktivně ovlivnit své zdraví, jak více porozumět sobě i ostatním. Dozvíte se, jak si více věřit, rozhodovat se a umět vzít život do svých rukou. Přednáška nabízí možnost prožitku a meditace. Naučíte se komunikovat se svým nitrem a můžete nastoupit cestu k objevení své duše (podstaty Vašeho Bytí).

Feng Shui v praxi

Přednáška je zaměřena na rozbor půdorysu dle přání a podporu všech životních oblastí účastníků. Nápravná opatření a harmonizaci tvoříme pro zájemce přímo u tabule. Feng Shui v praxi nám zábavnou metodou odkryje nedostatky v našem bydlení či pracovišti, objasní možnost nápravy kterou podpoříme harmonii a prosperitu v našem životě.

Kouzelné Vánoce s Feng Shui
překvapením

Staňte se dětmi a vstupte do kouzelného světa tradičních Vánoc plných vůní, symbolů, barev, hudby a krásných prožitků.

Čeká na Vás několik rad, jak uspořádat a připravit domov tak, aby Vás a Vaši rodinu podporoval po celý další rok. Díky jednoduchým postupům můžete velmi dobře podpořit své zdraví, vztah, hojnost a vše nač si jen vzpomenete. Vánoční čas je tím nejlepším obdobím pro Váš Nový začátek.

Proběhne ukázka starého posvátného rituálu v rytmu šamanského bubnu, tibetské misky, Koshi a dalších netradičních nástrojů. Dále se můžete těšit na meditaci, která jako mávnutím kouzelného proutku nechá zmizet všechny Vaše starosti a nastartuje Nové možnosti. V tento magický večer si můžete přímo na místě zakoupit harmonizační, léčivé a podpůrné doplňky a dárkové poukazy.

Základní kameny systému Feng Shui

Základy, na kterých můžeme stavět náš domov a život.

Další témata:

 • Pozemek snů
 • Dům jako oáza
 • Podpora záměru
 • Kouzlo barev
 • Vyvážený interier
 • Šťastné životní oblasti
 • Využití barev, tvarů a materiálů
 • Uspořádání pracoviště
 • Propagační materiály a grafologie
 • Dračí žíly
 • Zdravé domy
 • Energetická očista prostoru, těla i duše
 • Posílení intuice
 • Amulety, zářiče a symboly
 • Sklep a půda
 • Home office
 • Sebeláska hory přenáší
 • Vztahy v nové době
 • Práce jako jiskřící radost
 • Zlepšete svou finanční situaci
 • Omládněme
 • Vesmír a člověk
 • Karma
 • Věčné štěstí
 • Bioarchitektura
 • Rekonstrukce domu a bytu
 • Přírodní stavitelství
 • Vlivy z okolí
 • Příklady z praxe
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej