Muzikoterapie

Muzikoterapie má schopnost velice účinně působit na člověka s jakoukoliv diagnózou. Muzikoterapii používám i v podobě očistných rituálů obytných prostor, které již mnoho let praktikuji u svých klientů. Léčení zvukem jsem si rozšířila u indiánské šamanky Arbolity Pashak z Mexika. Pořádám i soukromé a skupinové muzikoterapie.
Kromě jemných nástrojů používám velkou tibetskou mísu, buben a dešťové sloupy. Jsem vedena intuitivně a svým působením pomáhám uvolnit a pročistit bloky ve vědomí i v podvědomí.

Muzikoterapie je vhodná pro všechny zdravé jedince se zájmem spojit příjemné s užitečným, ale i pro člověka s fyzickými nebo psychickými problémy. Je vhodná i tehdy, pokud se domníváte, že Vaše tělo okupují viry, bakterie, nežádoucí energie, něco neproudí, jste unavení, překyselení, zaseknutí. Stejně tak je tu pro všechny, kteří si myslí, že ztratili směr, nebaví je život, něco jim chybí. Je tu i pro ty, kteří se bojí smrti, jsou nespokojeni se sebou, s okolím, se svým tělem. Cokoliv Vám Vaše mysl vyprodukuje, je možné rozpoznat a uvolnit.

Působení zvuků zesiluje sdílení – zvědomění důležitých a klíčových témat v životě, jako je například přijetí, vnitřní integrita, rekapitulace života, strach, posedlost, závislost, pokora.

Výhody a přínosy muzikoterapie

 

  • Soukromé i skupinové terapie
  • Působí pozitivně na každého člověka, umí léčit
  • Uvolňuje a pročisťuje bloky ve vědomí i v podvědomí
  • Po muzikoterapii následuje hluboký klid, úleva, uvolnění, pocit štěstí a svobody.
  • Manifestace proměn vědomí se projevuje v životě ihned

TÉMÁTA MUZIKOTERAPIE

Tamburína hudba
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej