Soukromá výuka

Soukromá výuka

probíhá v srdci Pálavy v nově budovaném Feng Shui ateliéru. Ateliér je zasazený do malebné přírody Pálavy a umožňuje harmonickou výuku s možnostmi praktických ukázek. Další výhodou je studium s individuálním přístupem a na míru pro Vaše bydlení, pracoviště i život.

Možnost online studia: 3500Kč/jeden kurz

Výhody soukromé výuky

 

  • Můžete individuálně studovat Královskou Akademii Feng Shui dle možností Vašeho volného času
  • Budeme se společně více věnovat Vašim otázkám, přáním a potřebám
  • Společně rozebereme Vaše konkrétní potřeby na základě aktuálních problému z pohledu Feng Shui
  • Termíny jsou vždy po telefonické nebo písemné dohodě, prosím využijte objednávkový formulář níže
  • Stavební pozemek bez přírodních, či uměle vytvořených rušivých vlivů. Budování osídlení, která respektují individuální přístup, potřeby a důležitost přímého spojení s přírodou.
  • Principy stavební biologie, organické architektury s použitím zdravotně nezávadných materiálů a přírodních izolací.

Principy Feng Shui významně ovlivňují budované stavby a interiéry. Z tohoto důvodu je velmi důležité přistupovat k nim z pohledu Feng Shui již na začátku projektu. Nabízím jak specializované individuální konzultace, tak i využití možnosti studovat Královskou Feng Shui Akademii, kde se věnujeme stavbám a interiérům ze všech možných pohledů více do hloubky.​​​

Cena při absolvování jednoho stupně

Cena: 5 000 Kč/4 hodiny

ON LINE VÝUKA: 3500 Kč/3hodiny

Počet hodin za jeden kurz – 4 hodiny

Termíny na objednávku

ŠKOLA TVARU A KOMPASU

„Harmonie prostoru pomocí vyvážené kombinace prvků, symbolů a barev“

Popis:

Základní kameny systému Feng Shui/ Jak proměnit svůj sen v realitu / Nejvhodnější pozemek pro Vaši stavbu / Dokonalý architektonický návrh podle Feng Shui / Správná orientace a poloha Vašeho objektu na pozemku / Práce s kompasem / Význam barev / Harmonizační opatření / Jin Jangová stupnice barev, materiálů, zařízení interiéru a lidských činností / Pět prvků –/Příklady z praxe.

Součástí výuky je práce s kompasem a ukázka tematických obrázků.

ŠKOLA PA – KUA A PĚTI PRVKŮ

„Podpora životní situace v oblasti zdraví, vztahů, prosperity, studia, životní moudrosti“

Popis:

Vizuální styl pomáhá esteticky kultivovat prostředí a ovlivňuje morální a sociální vztahy. Pohled na hezký, stylově sladěný prostor pomáhá prostředí spokojeně prožívat. Proto je třeba se naučit správně utvářet. Zaměříme se na charakteristiku jednotlivých prvků, správné umístění zrcadel, kompletní harmonizaci obytných prostor, aplikaci metody PA – KUA, zasedací pořádek v obytných místnostech, doporučení pro správné uspořádání kanceláře a návrhy firemního designu a vizuálního stylu z hlediska Feng Shui.

Součástí výuky je názorná ukázka příkladů z praxe a pozitivních proměn.

ŠKOLA INTUICE A ENERGIE ČCHI

„Objevte svoji vnitřní moudrost a prohlubte výsledky Feng Shui“

Popis:

Poznáme vlastní skryté schopnosti a naučíme se je využívat ve prospěch vlastní a celku. Duchovní postupy nám pomohou řešit nejrůznější problémy a poskytnou štít před skutečnostmi, které nás zraňují. Rovněž se naučíme zábavnou a jednoduchou metodou provádět očistu prostoru, která nabízí snadný a neuvěřitelný způsob, jak ze svého domova udělat bezpečné útočiště. Očista prostoru nám pomáhá obnovovat rovnováhu a smysluplnost našeho života, nebo pracoviště účinně transformovat a prohloubit výsledky Feng Shui.

FENG SHUI V PRAXI – INTERIER

„Praktická výuka zaměřená na jednotlivé účastníky školy a práci ve skupině“

Popis:

Feng Shui v praxi je zaměřen na rozbor půdorysu dle přání a podporu životních oblastí všech zúčastněných. Nápravná opatření a harmonizaci tvoříme pro jednotlivce, zároveň společně ve skupině přímo v učebně. Tato práce je intenzivní, tvořivá a velmi prospěšná pro všechny zúčastněné.

FENG SHUI A NOVÝ VĚK

„Nové postoje, možnosti a uplatnění jak v osobním, tak profesním životě“

Popis:

Cílem je naučit se žít a tvořit s nadšením, prosperovat a vytvořit si kolem sebe kvalitní zázemí a podporující vztahy. Tápající mohou nalézt své poslání a nastoupit Novou cestu, která přináší radost a hojnost.

FENG SHUI ZAHRADY

„Dovolte, aby Vám zahrada přinesla dobro“

Poznáte oblasti Vaší zahrady vztahující se k lásce a partnerství, rodině, bohatství, nebo kariéře. Naučíte se ve své zahradě vybírat nejvýhodnější místa pro zahradní doplňky, krb, nábytek a správně pracovat s barvami, vůněmi, bylinkami a květinami k vytvoření štěstí a hojnosti ve všech oblastech života. Součástí výuky je seznámení s geomantií (bytosti přírody) včetně příkladů z praxe a posvátnou geometrií. Tento kurz je vhodný i pro posluchače bez zahrádky. Postačí terasa, balkon, zimní zahrada, nebo domov, který kultivujeme na základě zákonů přírody.

TĚLO JE CHRÁM

„Poznejte souvislosti mezi Vaším tělem a principy Feng Shui a obnovte své zdraví a vitalitu.“

Při postupném zavádění určité jednoduché stravy, dýchání a cvičení do každodenního života, začneme zvýrazňovat harmonii a řád, který nám umožní hrát větší úlohu v řízení vlastního života.

NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

„Vyvažte svůj duchovní a hmotný aspekt a kráčejte v rytmu svého srdce“

V tomto kurzu si budeme vyprávět o zákonech, jakýmy se řídí naše myšlenky, probudíme duševní vyrovnanost, naučíme se kráčet v rytmu hudby našeho srdce a sklidíme plody života, lásky a smíchu.

FENG SHUI V PRAXI – EXTERIER

„Praktická výuka zaměřená na jednotlivé účastníky školy a práci ve skupině.“

Zaměříme se na praxi v exterieru včetně projektů, hrubých staveb a rekonstrukcí. Každý účastník si může připravit libovolná témata, na kterých budeme společně pracovat.

Součástí výuky jsou praktická cvičení, při kterých lze konzultovat otázky vlastního bydlení. V ceně jsou zahrnuty studijní materiály, výklad lektorky Ivy Matyášové, prožitkový program.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Zjistit více
Souhlasím
Nesouhlasím