AKADEMIE FENG SHUI NA PÁLAVĚ

Soukromá výuka

SOUKROMÉ STUDIUM KRÁLOVSKÉ AKADEMIE FENG SHUI NA PÁLAVĚ

 

Soukromá výuka probíhá v harmonickém prostoru VITAL PENZIONU se zahradním parkem realizovaném podle principů Feng Shui. Celý komplex je zasazen do malebné přírody Pálavy a umožňuje výuku s možnostmi
praktických ukázek. Další výhodou je studium s individuálním přístupem a na míru pro Vaše bydlení, pracoviště i život.

Výhody soukromé výuky

Můžete individuálně studovat Královskou Akademii Feng Shui dle možností Vašeho volného času, budeme se společně více věnovat Vašim otázkám, přáním a potřebám. Společně rozebereme Vaše konkrétní potřeby na základě aktuálních problému z pohledu Feng Shui. Součástí výuky jsou praktická cvičení, při kterých lze konzultovat otázky vlastního bydlení. V ceně jsou zahrnuty studijní materiály, výklad lektorky Ivy Matyášové, prožitkový program.

Délka soukromé výuky/ jeden stupeň 4h

Certifikát

Absolventi celé Akademie Feng Shui obdrží certifikát v českém, nebo v anglickém jazyce/ případně v obou jazycích

Cena: Jeden stupeň/ 4000Kč

Celá Akademie Feng Shui /platba předem 32 000 Kč

Ceny jsou včetně DPH

Termíny jsou vždy po telefonické nebo písemné dohodě, prosím využijte objednávkový formulář níže. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky.

Tel. +420 605861136

POMŮCKY KE STUDIU

Papíry na psaní bez linek v A4 + psací pomůcky + eurosložky + pevnou
složku na eurosložky + číselník od 1 do 9
A4 pevnou podložku na psaní (pro práce v terénu)
Tvrdý papír: 1 krát A5
Pravítko
Pastelky, fixy
Kompas (může být i v mobilu)
Malou a suchou skleničku na pití
3 krát stejný půdorys Vašeho bytu, domu, nebo firmy v jednoduchém náčrtu s označenou severní stranou a jednotlivé místnosti vyznačit jednoduše včetně jejich popisu. Pokud máte patrový RD, zvolte podlaží, kde se nachází Váš hlavní obytný prostor
Siderické kyvadlo s ostrou špičkou, materiál dle vlastního výběru

 

V případě, že byste některý z plánovaných stupňů nemohli absolvovat, můžete daný stupeň po doplatku absolvovat soukromě ON LINE, nebo OF LINE po Vámi vybraném termínu. Soukromá výuka je po vzájemné dohodě možná i ve všední dny a trvá 4h.

I. ŠKOLA TVARU A KOMPASU

…Harmonie prostoru pomocí vyvážené kombinace prvků, symbolů a barev…

* Základní kameny systému Feng Shui * Jak proměnit svůj sen v realitu * Nejvhodnější pozemek pro Vaši stavbu * Dokonalý architektonický návrh podle Feng Shui * Správná orientace a poloha Vašeho objektu na pozemku * Práce s kompasem * Význam barev * Harmonizační opatření * Jing Jangová stupnice barev, materiálů, zařízení interiéru a lidských činností * Pět prvků * Příklady z praxe

Součástí výuky je práce s kompasem a ukázka tematických obrázků.

II. ŠKOLA PA-KUA A PĚTI PRVKŮ

…Podpora životní situace v oblasti zdraví, vztahů, prosperity, studia, životní moudrosti…

Vizuální styl pomáhá esteticky kultivovat prostředí a ovlivňuje morální a sociální vztahy. Pohled na hezké, stylově sladěné prostředí pomáhá prostředí spokojeně prožívat.

Proto je třeba se naučit správně utvářet. Zaměříme se na charakteristiku jednotlivých prvků * správné umístění zrcadel * kompletní harmonizaci obytných prostor * aplikaci metody PA – KUA (návrhem k jednotlivým životním oblastem) * zasedací pořádek v obytných místnostech * doporučením pro správné uspořádání kanceláře * návrh firemního designu a vizuálního stylu z hlediska Feng Shui

Součástí výuky je názorná ukázka příkladů z praxe a pozitivních proměn.

III. ŠKOLA INTUICE A ENERGIE ČCHI

…Objevte svoji vnitřní moudrost a prohlubte výsledky Feng Shui…

Poznáme skryté schopnosti a naučíme se využívat telepatii, jasnozřivost, léčbu, práci s kyvadlem atd.

Duchovní postupy nám pomohou řešit nejrůznější problémy a poskytnou štít před skutečnostmi, které nás zraňují. Rovněž se naučíme zábavnou a jednoduchou metodou provádět očistu prostoru, která nabízí snadný a neuvěřitelný způsob, jak ze svého domova udělat bezpečné útočiště. Očista prostoru nám pomáhá obnovovat rovnováhu a smysluplnost našeho života, nebo pracoviště účinně transformovat a především výsledky Feng Shui nesmírně prohlubuje.

Program je prožitkový a jeho součástí je očistná meditace.

IV. FENG SHUI V PRAXI 1

….Tvorba harmonického interieru…

Rozbor půdorysu dle přání a podporu životních oblastí všech zúčastněných. Nápravná opatření a harmonizaci tvoříme pro jednotlivce, ale zároveň společně ve skupině přímo v učebně.

Tato práce je intenzivní, tvořivá a velmi prospěšná pro všechny zúčastněné.

 

V. FENG SHUI A NOVÝ VĚK

…Životní možnosti bez hranic…

Systém Feng Shui je poměrně rozsáhlý a opravdové zvládnutí všech postupů si může vyžádat hodně času, kdy na začátku může být dobrý učitel a na něj navazuje vlastní rozpoznání zákonitostí a jejich ověřování v praxi.

Praxe je však pro mnohé těžší než teorie a proto se v pátém stupni školy Feng Shui zaměříme na životní realitu.
Cílem je naučit se žít a tvořit s nadšením, prosperovat a vytvořit si kolem sebe kvalitní zázemí a to nejen ve vztazích. Tápající mohou nalézt své poslání a nastoupit Novou cestu, která přináší radost a hojnost.

Součástí výuky je meditace podporující kladný postoj k sobě sama.

VI. FENG SHUI A ZAHRADY

..Dovolte, aby Vám zahrada přinesla dobro…

Naučíte se hledat a nacházet vhodné místo pro Vaše bydlení, které se stane díky obnovení dávných praktik a rituálů posvátné a podporující Váš domov i život.

Rovněž si můžete do svého domova přilákat neomezené množství čchi tím, že si na zahradě zařídíte Feng Shui.
Poznáte oblasti Vaší zahrady vztahující se k lásce a partnerství, rodině, bohatství, nebo kariéře.

Naučíte se ve své zahradě vybírat nejvýhodnější místa pro zahradní doplňky, krb, nábytek a správně pracovat s barvami, vůněmi, bylinkami a květinami k vytvoření štěstí a hojnosti ve všech základních oblastech.

Součástí výuky je seznámení s geomantií (bytosti přírody) a posvátnou geometrií.

Tento kurz je vhodný i pro posluchače bez zahrádky. Stačí terasa, balkon, nebo domov, který kultivujeme na základě zákonů přírody.

Součástí výuky je meditace podporující kladný postoj k sobě sama.

VII. TĚLO JE CHRÁM

…Poznejte souvislosti mezi Vaším tělem a principy Feng Shui a obnovte své zdraví a vitalitu…

Jestliže má lidstvo obnovit zdraví a vitalitu, je načase vrátit se ke stravě, která má více společného se stravou našich předků. Při postupném zavádění určité jednoduché stravy, cvičení a tréninku do každodenního života začneme zvýrazňovat harmonii a řád, které již existují. Konzumace zdravé a přirozené stravy nám umožní hrát větší úlohu v řízení vlastního života. Práce s tělem je tedy velmi jednoduše řečeno, vnitřní Feng Shui. Vyvážení vnitřní PA-KUA prostřednictvím každodenního zdravého jídla, správným dýcháním, protažením atd. je skutečným klíčem k PRAKTIKOVÁNÍ INTUITIVNÍHO FENG SHUI. To je skutečná SVOBODA.

Součástí výuky je léčivá a osvěžující meditace.

VIII. NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

…Vyvažte svůj duchovní a hmotný aspekt a kráčejte v rytmu svého srdce…

Kdo chce žít s pokojnou myslí, usmířený a v pohodě, musí si být vědom, že toho dosáhne duševní vyrovnaností. Ta je zapotřebí v každodenním životě a my o ni musíme den co den usilovat. Láska a vyrovnanost jdou ruku v ruce a léčí a proměňují všechny životní překážky bez ohledu na to, kdo nebo co nám stojí v cestě. Síla Lásky vše vyléčí a síla vyrovnanosti umožní komplexní a konečné pochopení vlastního života a životů ostatních. V tomto stupni si budeme vyprávět o zákonech, jakýmy se řídí naše myšlenky, probudíme duševní vyrovnanost a naučíme se kráčet v rytmu hudby našeho srdce pomocí zázračných meditací a sběrem plodů ŽIVOTA, LÁSKY A SMÍCHU.

Součástí výuky je meditace podporující hojnost.

IX. FENG-SHUI V PRAXI 2.

…Zdravé stavby…

Zaměříme se na praxi v oblasti Feng Shui ve všech jeho podobách, kráse a možnostech. K této výuce si každý účastník může připravit libovolná témata, na kterých budeme pracovat společně ve skupině, i více skupinách. Výuka probíhá uvnitř i venku, kde tvoříme kreativně, prohloubíme telepatii a nacítíme se na energii místa.

 

Platební storno podmínky

Dojde-li ke zrušení kurzu ze strany lektorky, bude Vám uhrazená záloha vrácena v plné výši do 1 týdne od oznámení o zrušení kurzu. Rezervační záloha je nevratná – přenosná jeden rok.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. View more
Souhlasím
Nesouhlasím

Sdílet na Pinterestu

Sdílej