1. Harmonie vztahů

Uspořádání domova, pracovního prostředí a veškerého okolí, kde se nejčastěji pohybujeme – tak, aby podporovalo určitý vztah… Povíme si, jak sladit energie lidí ve vztahu, aby došlo k jejich harmonizaci… Komunikace a vnější projevy člověka… síla emoce, podstata člověka… posouzení astrotypů dvou lidí a více lidí navzájem…

2. Feng Shui a jeho vliv na transformaci a vývoj lidstva

Poznejte osobní Svobodu, nezávislost a odolnost proti vnějším a vnitřním psychickým zátěžím. Přijďte společně otevřít hranice Vašeho vnímání a naučte se žít šťastný a plnohodnotný život plný hojnosti a harmonie uvnitř Vás. Osobní přeměna Vám do života přinese neomezené možnosti, kterou transformační doba přináší. Připojte se a podpořte Lásku a život na této překrásné planetě Zemi. Součástí přednášky je léčivá meditace působící jak na Vás, tak i naší Planetu.

3. Feng Shui – cesta k úspěchu a harmonii

Dozvíte se, jak Vám prastará východní filozofie Feng Shui pomůže vytvořit z domova místo klidu a štěstí, zařídit byt tak, aby neviditelná energie čchi proudila směrem prospěšným Vašemu zdraví a úspěchům na poli kariéry a celkové hojnosti… Síla Feng Shui pozitivně ovlivní všechny stránky Vašeho života – stačí jen chtít…

4. Rozbor jednotlivých místností doma i na pracovišti

Nechte prostředí Vašeho domova či kanceláře pracovat 24 hodin denně ve Váš prospěch… Na přednášce se krok za krokem seznámíte, jak s vlastní metodou Feng Shui můžete řešit různé situace v osobním i profesním životě.

Dozvíte se, jak s využitím znalostí Feng Shui  pozměnit domácí i pracovní prostředí, případně usměrnit tok energie čchi. Ve většině případů jde o snadno použitelné a nenákladné postupy. Mnoho nesnází může vyřešit přemístění postele v ložnici, někdy postačí i jednoduchá změna barevného ladění, vzoru a celkového uspořádání jednotlivých místností.

5. Pečujme o své tělo

NOVÝ POHLED NA VÝŽIVU A JEJÍ VLIV NA DUCHOVNÍ VÝVOJ ČLOVĚKA
Dobrý tělesný stav vytváří základní předpoklady rovnováhy energie čchi… Zaměříme se na správné cvičení, dýchání a zcela nový pohled na výživu a její vliv na duchovní vývoj člověka… To vše povede k trvalému posílení a upevnění tělesného zdraví a celkové harmonie těla i ducha…

6. Zahradní design – návrhy zahrad dle principů Feng Shui

DOVOLTE, ABY VÁM ZAHRADA PŘINESLA DOBRO… Prostřednictvím zahradního designu posílíme energii čchi vcházející do domu, podporu a udržení dobrého toku energie kolem domu a usměrnění této energie tak, aby prostor působil harmonicky a pozitivně ovlivňoval kvalitu života

7. Harmonie prostoru – vlastní intuicí k lepšímu bydlení

Povíme si o našich duchovních schopnostech, které nám pomohou řešit nejrůznější situace a podpoří náš záměr.

8. Děti a Feng Shui

SÍLA PRAMENÍ Z HARMONIE… nejen hra a odpočinek, ale i práce a soustředění… jak nalézt pozitivní zóny pro umístění pracovní plochy… směrování pohledu sedícího u pracovního stolu s přihlédnutím na energie světových stran… optimální rozmístění nábytku… umístění pokoje k celkové dispozici bytu a světových stran… hledání příčin nespavosti, nervozity a nesoustředěnosti…

9. Rozbor ložnice

REVITALIZACE ENERGIE… dokonalá očista během spánku...nalezení pozitivních sektorů pro umístění postele – směr spánku – kde mít hlavu a kde nohy… správná volba strany lůžka pro partnera a partnerku… působení deformace půdorysu po psychické a fyzické stránce…

10. Rozbor kuchyně a jídelny

PŘIJÍMÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE… z pohledu Feng Shui je stejně důležité, co jíme, ale i kde a jak… umístění jídelního stolu… rozestavění kuchyňského nábytku… kvalitu jídla mimo jiné ovlivňuje i prostředí přípravy…

11. Rozbor obývacího pokoje

REGENERACE ENERGIE… kde nasbíráme novou sílu… rozmístění sedacího nábytku podle energie jednotlivých světových stran… správné použití materiálů, tvarů a barev…

12. Rozbor kanceláře

TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU… vědět jací jsme, co nám škodí a co nám prospívá… uspořádání pracovního stolu s ohledem na společné užívání místností podřízeným a nadřízeným… využití energie světových stran, pozitivních sektorů, materiálů, barev a doplňků pro harmonizaci pracoviště… umístění techniky, aby její negativní energie co nejméně škodila… začlenění pracovního stolu a židle do prostoru podle energie prvku, světové strany a povahy oboru daného pracovníka… návrhy firemního vizuálního stylu… význam správného podpisu… Na přednášku je možnost přinést vlastní vizitky či jiné reklamní předměty.

13. Pět prvků

OHEŇ* VODA* ZEMĚ* KOV *DŘEVO* a jejich význam při harmonizaci prostoru a posílení prosperity…

Všechny předměty, které používáme k vybavení místností, patří k některému z pěti prvků. Jejich rozložení bezprostředně ovlivňuje člověka, který zde pobývá. Na přednášce se dozvíte, jak můžete pomocí prvků nastolit rovnováhu a harmonii celého systému, a tím i kvalitu svého života.

14. Rozbor PA-KUA

Zaměříme se na posílení sektorů v jednotlivých místnostech na podporu všech životních oblastí: zdraví, partnerských i jiných vztahů, prosperity, studia, životní moudrosti, dosažení cílů, uznání a celkové podpory. Povíme si o středu (Taj-čchi) a jeho vlivu na naše zdraví a štěstí.

15. Zrcadla a jejich význam v oblasti Feng Shui

KDE ŠKODÍ A KDE NÁS PODPORUJÍ… Zrcadla mají svůj velký význam a mohou nám v prostoru, který souvisí s naším životem, velmi pomoci, mohou znásobit a podpořit prosperitu jak doma, tak ve firmě… Nesprávné umístění a tvary zrcadel mohou naopak velmi uškodit… Zaměříme se na to, jak si pomocí zrcadel vytvoříme harmonické a prosperující prostředí doma i na pracovišti….

16. Celostní architektura

SOULAD STAVEB A PROSTŘEDÍ, JAK VYBÍRAT VHODNÝ POZEMEK… Využití geomantie a posvátné geometrie pro zdravou stavbu, položení základního kamene a rituální obřady před zahájením stavby na podporu a posílení celkové prosperity obyvatel… Využití intuice před zahájením stavby, koupě pozemku, bytu, domu, pronájmu kanceláře, prodejny či jiného objektu…

17. Očista prostoru

Správná očista prostoru výsledky Feng Shui nesmírně prohlubuje a náš domov či pracoviště proměňuje na přístav krásy, harmonie a jiskřící radosti…. Na přednášce se dozvíte, jak při takovém čištění postupovat.

18. Nová Země

Ocitáme se uprostřed úžasné doby změn!!! Dochází k obnovení harmonie mezi člověkem a přírodou a vědomí člověka se povznáší na úroveň, která mu přísluší. Pojďme spolu pootevřít dveře do Nové reality, která souvisí s událostmi dnešních dnů a poznejme jejich hluboký význam. Na této přednášce na Vás čekají ty nejúžasnější perly a drahokamy.

19. Tajemství vnitřní síly a moudrosti

Tato přednáška je zaměřena na poznání, jak funguje mysl a podvědomí. Poznáte zákonitosti Života a Vesmíru. Podíváte se netradičním pohledem na výchovu dětí a vztahy v rodině nebo zaměstnání. Získáte návod, jak aktivně ovlivnit své zdraví, jak více porozumět sobě i ostatním. Dozvíte se, jak si více věřit, rozhodovat se a umět vzít život do svých rukou. Přednáška nabízí možnost prožitku a meditace. Naučíte se komunikovat se svým nitrem a můžete nastoupit cestu k objevení své duše (podstaty Vašeho Bytí).

 20. Feng Shui v praxi

Přednáška je zaměřena na rozbor půdorysu dle přání a podporu všech životních oblastí účastníků. Nápravná opatření a harmonizaci tvoříme pro zájemce přímo u tabule. Feng Shui v praxi nám zábavnou metodou odkryje nedostatky v našem bydlení či pracovišti, objasní možnost nápravy kterou podpoříme harmonii a prosperitu v našem životě.

21. Kouzelné Vánoce s Feng Shui překvapením

Staňte se dětmi a vstupte do kouzelného světa tradičních Vánoc plných vůní, symbolů, barev, hudby a krásných prožitků.

Čeká na Vás několik rad, jak uspořádat a připravit domov tak, aby Vás a Vaši rodinu podporoval po celý další rok. Díky jednoduchým postupům můžete velmi dobře podpořit své zdraví, vztah, hojnost a vše nač si jen vzpomenete. Vánoční čas je tím nejlepším obdobím pro Váš Nový začátek.

Proběhne ukázka starého posvátného rituálu v rytmu šamanského bubnu, tibetské misky, Koshi a dalších netradičních nástrojů. Dále se můžete těšit na meditaci, která jako mávnutím kouzelného proutku nechá zmizet všechny Vaše starosti a nastartuje Nové možnosti. V tento magický večer si můžete přímo na místě zakoupit harmonizační, léčivé a podpůrné doplňky a dárkové poukazy.

22. Základní kameny systému Feng Shui

Základy, na kterých můžeme stavět náš domov a život.

23. Pozemek snů

24. Dům jako oáza

25. Podpora záměru

26. Kouzlo barev

27. Vyvážený interier

28. Šťastné životní oblasti

29. Využití barev, tvarů a materiálů

30. Uspořádání pracoviště

31. Propagační materiály a grafologie

32. Dračí žíly

 33. Zdravé domy

34. Energetická očista prostoru, těla i duše

35. Posílení intuice

36. Amulety, zářiče a symboly

37. Sklep a půda

38. Home office

39. Sebeláska hory přenáší

40. Vztahy v nové době

41. Práce jako jiskřící radost

42. Zlepšete svou finanční situaci

43. Omládněme

44. Vesmír a člověk

45. Karma

46. Věčné štěstí

47. Bioarchitektura

48. Rekonstrukce domu a bytu

49. Přírodní stavitelství

50. Vlivy z okolí

51. Příklady z praxe

CYKLUS LÉČIVÝCH PŘEDNÁŠEK:

1. Krása a nová svěží energie

Výraz obličeje znázorňuje, v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení lidé mají strhaný a unavený výraz. V obličeji se usazují veškeré napětí a stres z každodenního života, jehož stopy nacházíme ve více či méně hlubokých výrazových vráskách. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale spojením se se Zdrojem můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu. Výsledek je viditelný ihned. Součástí přednášky je ozdravná meditace.

2. Zdraví

Uvolněte se a zbavte se emocí i nemocí… Nemoc přichází jako moudrý učitel, který nás NUTÍ přehodnotit život. Dozvíte se, jak vzniká nemoc, úraz, havárie a jak je důležité neplýtvat energií, správně tvořit a tím se zcela uzdravit. Součástí přednášky je léčivá meditace.

3. Probuzení síly nitra a odvahy

Lidstvo se neustále zdokonaluje v ochraně. Chráníme se před přírodními živly i před lidmi. Peníze ukládáme do bank a uzavíráme pojištění proti různým eventualitám. A přece si někteří z nás uvědomují, že člověk může být obtěžován a napadán na tak jemné úrovni, že závory a mříže nejsou k ničemu. Přijďte se seznámit s jednoduchou technikou, s jejíchž pomocí se budete moci chránit a tím probudit sílu nitra a odvahy. Součástí přednášky je léčivá meditace.

4. Radost, smích a svoboda

Základem radosti a svobody je lehkost bytí. Tu dosáhneme ryzí čistotou jak v našem myšlení, tak v komunikaci s lidmi. Na přednášce se dozvíte, jak říkat ANO a NE  v souladu s tím, co doopravdy chcete. Poznáte možnosti, které Vás dovedou ke všeobecné spokojenosti a radosti ze života. Součástí přednášky je léčivá meditace.

5. Duchovní partner

Lidé ve vyšších stupních vývoje k sobě dostanou bytost podobné frekvence a spojí se v dvojpaprsek, který bude dvojnásobnou silou ovlivňovat ostatní. Bude je dvojnásobně zasahovat Láskou a měnit vibrace. Na přednášce si řekneme, jak žít, abychom mohli sdílet Lásku s duchovním partnerem – dvojpaprskem.

Přednáší Iva Matyášová (poradkyně a lektorka metody Feng Shui) a  PhDr. Jiří Hřebíček (alternativní psycholog a terapeut), kteří společně takové partnerství prožívají.

Součástí přednášky je meditace na podporu uvolnění starých vzorců.

6. Život hrou

V čase, kdy je běžné mít  „problémové dítě“, si je třeba uvědomit, že láskyplná moudrost plující naším otevřeným srdcem s pochopením nepochopitelného je možností, jak umožnit svým dětem nechat zářit Světlo jejich vlastní duše. Světlo, se kterým s důvěrou přicházejí v naše náruče, neboť věří v PODPORU A SOUNÁLEŽITOST, V BEZPEČÍ I VÍTĚZSTVÍ DOBRA. Buďte i Vy tímto dítětem, hrajte si, zkoumejte svět a prosvětlete svůj život čistou LÁSKOU.  Přednáška je o dětech i „dospělých“. Součástí přednášky je léčivá meditace.

Kontakt

Feng Shui Videokurzy

O mně

Feng Shui Videokurzy

Certifikáty

Reference

 Královské Feng Shui v médiích

Cesta k Vám zdarma

Feng Shui Videokurzy