Všichni dokážeme po vstoupení do prostoru vnímat energii. Nejenže reagujeme na styl zařízení, barvy a materiály, ale vnímáme právě i energii, která nás obklopuje. Některé prostředí vydává energii vyživující, zatímco jiný prostor nás může vyčerpávat nebo v nás probouzet depresi, zlost nebo podrážděnost.

Očista prostoru nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak udělat z negativního pozitivní, jak proměnit depresivní místo na přístav krásy, harmonie a jiskřící radosti. Mystická součást této pradávné vědy nesmírně prohlubuje výsledky Feng Shui. Spojení obojího může být pro náš život dlouhodobě přínosné a užitečné.

Mnoho firem si najímá profesionální čističe prostoru, neboť zjišťují, že se jim takto daří zvyšovat prodej a produktivita roste. Např. i některé z největších realitních kanceláří využívají těchto služeb, díky čemuž jim pak prudce stoupá prodej nemovitostí. Mnohé stavební firmy dokonce zaměstnávají čističe prostoru a předtím, než se pustí do budování, nechají půdu požehnat.

Tyto techniky pocházejí z pradávných zdrojů. Lidé je odjakživa používali k očistě a pozdvihnutí energie svých domovů, chrámů, svatyň a společenských prostor – a to z jednoho prostého důvodu: tyto obřady skutečně fungují!

Kdykoliv čistím energie domovů nebo jiných míst, kde lidé tráví svůj čas, posiluji tím energii životní síly, této tajemné, pulzující exploze bytí. Vše, co podporuje kvalitu života a co nám umožňuje bezprostředněji vnímat jeho přítomnost.

Z tohoto důvodu je očista prostoru pozoruhodná a posvátná.

Ceník