Loading...
MUZIKOTERAPIE 2018-03-27T11:17:03+00:00

Muzikoterapie

má schopnost velice účinně působit na člověka s jakoukoliv diagnózou. Tento poklad ke mě přišel v podobě očistných rituálů obytných prostor, které již mnoho let praktikuji u svých klientů. Léčení zvukem jsem si rozšířila u indiánské šamanky Arbolity Pashak z Mexika, které jsem dále rozvíjela na svých kurzech Feng Shui a léčivých terapiích. Díky hluboké práci na sobě, pochopení souvislostí, vděčnosti, osvobození se a zvýšenému vědomí, mé působení zvukem vzbudilo u posluchačů velkou pozornost a pozitivní ohlasy.

To mne motivovalo zaměřit se na muzikoterapie samostatně v podobě soukromých a skupinových terapií. Kromě jemných nástrojů používám velkou tibetskou mísu, buben a dešťové sloupy. Jsem vedena intuitivně a svým působením pomáhám uvolnit a pročistit bloky ve vědomí i v podvědomí. Poté následuje hluboký klid, úleva, uvolnění, pocit štěstí a svobody. Je to požehnání a dar pro každého účastníka. Manifestace proměn vědomí se projevuje v životě ihned – dějí se Zázraky.

Muzikoterapie je vhodná pro všechny zdravé jedince se zájmem spojit příjemné s užitečným, dále  pro člověka s fyzickými, nebo psychickými problémy. Je vhodná i tehdy, pokud se domníváte, že Vaše tělo okupují virusy, bakterie, nežádoucí energie, něco neproudí, jste unavení, překyselení, zaseknutí. Stejně tak je tu pro všechny, kteří si myslí, že ztratili směr, nebaví je život, něco jim chybí. Je tu i pro ty, kteří se bojí smrti, jsou nespokojeni se sebou, s okolím, se svým tělem. Cokoliv Vám Vaše mysl vyprodukuje, je možné rozpoznat a uvolnit.

Působení zvuků  zesiluje sdílení – zvědomění důležitých a klíčových témat v životě, jako je například:  přijetí, vnitřní inegrita, rekapitulace života, strach, posedlost, závislost, pokora…

Tato zvědomování uvolňují další programy, vzorce a  vedou k probuzení, které znamená osvobození se od mysly – máji. To je skutečná SVOBODA – na vnitřní úrovni, projevující se poté venku a venek vnímáme nově – jinak – bez nezdravých emocí. A stím pak jde ruku v ruce vše ostatní. Vše je naše vlastní tvorba a nikdy to nebylo jinak. Naučte se tvořit dokonalý život plný jiskřící radosti, zdraví, hojnosti a harmonie ve všeczh životních oblastech.

Muzikoterapii je také možné darovat svým blízkým. Dárkový poukaz máme pro Vás připraven formou osobního předání, nebo poštou.

Změna hesla
Prosím zadejte svůj email. Nové heslo obdržíte emailem.