Co je awakening masáž

Awakening masáž je celostní a probouzí náš život uvnitř nás. Jste-li unaveni, bez energie, máte-li pocit, že jste uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti, že nežijete, ale přežíváte….to vše můžeme pomocí awakening masáže změnit.

Záměrem awakening masáží je dojít do stavu jednoty se sebou a s druhými. Při procesu se probouzí vnitřní energie, čímž dochází k uzdravení vztahů a problémů. Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty. Pokud se na probuzení energetického okruhu pracuje pravidelně, léčí se i hluboce zakořeněná, chronická nemoc v našem těle, mysli a nemalý význam má na naše duchovní probuzení. Zpětná vazba awakeningu u klientů prokazuje velmi dobré výsledky v léčbě nejen těla, ale také na úrovni vztahové,  financí a mnohých dalších.

V čem je její účinnost

Dotýká se nás samých, dotýká se principu a mechanismů, které jsou v nás uloženy. Působením speciálních poloh prstů, tlaku a tahu se aktivují obvody, které působí na neurobiologickou složku člověka. Tyto obvody aktivují naše programy, neprožité uložené emoce, vzpomínky, které ovlivňují naše zdraví a rovnováhu. Hlavní úlohu awakening masáží je propojení našeho vnitřního vnímání s realitou. Být v přítomnosti, prožívat věci naplno, přijmout realitu takovou, jaká je. To má za důsledek rovnováhu a zdraví na úrovni fyzické, psychické i duchovní.

Jak awakening masáž probíhá

  • Před i po praktikování základní terapie si klient vypije v klidu speciální čaj, který podporuje detoxikaci tkání, uvolnění svalů, nervové soustavy a pročištění lymfatického systému.

  • Následně se pracuje na lehátku, jako při běžné masáži.

  • Během terapie dochází vlivem práce s páteří a obratli k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná. Pracuje se s uvolněním toxinů v tkáních a v lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů.

  • Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v awakeningu použity, a prací s akupresurními, marmovými body plus aktivací vnitřní energie dochází také k neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku.

  • Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů, přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších, již chronických stavů.

Úroveň energetická

Probuzená vnitřní energie vyživuje naše buňky, detoxikuje tkáně a uvolňuje neprožité programy a emoce, které způsobují onemocnění ve fyzickém těle i mysli, a posléze odstraňuje zablokovanou energii v čakrách. Vnitřní energie postupně šetrně otevírá, vyrovnává čakry a optimalizuje jejich funkce. Při průchodu této energie se tělo očišťuje a člověku se do vědomí postupně vyplavují neuvolněné programy, emoce a nefunkční systémy přesvědčení. Probuzení vnitřní energie má celkově očistný vliv na tělo a mysl. Zdraví se výrazně zlepšuje, klient se často cítí lehce a nabitý energií, mysl se zklidňuje. Nemoci těla i mysli jsou způsobeny nepravidelnostmi ve fungování prány, které mohou být postupně odstraněny, dojde-li k probuzení vnitřní energie.

Úroveň spirituální

Práce se záměrem, mantrou a Dikšou aktivuje vědomí ve Vašich čakrách. Spirituální úroveň vychází z předpokladu, že mikrokosmos a makrokosmos se navzájem reflektují. To znamená, že energie, které ovládají naše tělo, jsou tytéž posvátné energie, ze kterých je stvořen Vesmír – jsoucno, tj. jak nahoře, tak dole, jak venku, tak uvnitř.

Každá čakra přísluší určitému elementu, který je tady na planetě obsažen. Součástí awakeningu je aktivace vyššího vědomí v našich centrech, a tím dochází k lepšímu uzdravování a duchovnímu růstu. Na závěr klient obdrží Dikšu – Požehnání milosti. Dikša způsobuje neurobiologickou změnu a pomáhá nám prožít a otevřít programy. Milost je všude kolem nás, jen je třeba se jí otevřít a přijmout ji. Dikša je dotek nejvyššího vědomí.

Masážní terapie trvá 60 až 90 min. Awakening masáže Vám pomohou od bolesti těla i duše, zharmonizovat život, poznat pravdu, najít cestu ke svému srdci a spojit se sami se sebou. Mým pomocníkem jsou tibetské mísy s nádhernými vibracemi.

Ceník