Videokurzy

Vítejte ve videokurzech Feng Shui které jsem pro Vás připravila s láskou a s citem na základě mnohaleté praxe. Každé video je zaměřeno na určité téma a obsahuje dvacetiminutový intenzivní a výživný seminář. Jejich výhodou je cenově zvýhodněné studium z pohodlí Vašeho prostředí. Jsou přínosem i po čase, kdy si skládáte puzzle vlastního bydlení a života. Pak se k nim vracíte a nacházíte nové poznatky a širší pochopení mého výkladu, které pro Vás může být přínosem ve všech oblastech Vašeho života nyní i v budoucnu.
Přeji příjemný zážitek, v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Autorská práva vyhrazena
Iva Matyášová

REFERENCE 

 

Vážená paní Matyášová


Viděl jsem všechna Vaše videa. Je až neuvěřitelné, co vše je se vším propojené a hlavně, jakou to dává logiku.

Ještě že jsou mezi námi lidé, kteří si včas uvědomí, že jsme systémem odtrženi od reality a dávají dalším lidem naději, návod,

možnosti jít svojí cestou a že lze žít mnohem kvalitnější život. Proto i Vám mockrát děkuji že jste a že jste taková jaká jste.

 

Pavel Jarolím
Jednatel společnosti

Ecomineral, s.r.o.
Autorizovaný prodejce výrobků Kerakoll pro ČR
Teplárenská 601/7 , 108 00 Praha 10   www.ecomineral.cz

 

"Vše z mnoha hodinového kurzu se vměstnalo do pouze několika menších videí?? Asi taková úvaha mně jako první běžela hlavou. Moje nedůvěrivost se, ale brzy rozpustila. Když jsem videa zapla, vzala tužku a sešit a začala si sepisovat poznámky, stránek pod rukama přibývalo a přibývalo. Nejvíce jsem ocenila, že informace byly podávané velmi systematicky a propracovaně. Vše na sebe navazovalo a postupně se informace rozšiřovaly a prohlubovaly. Praktické příklady ze života potom dávaly všemu jednodušeji porozumět. Jako důležité také vnímám, že nešlo o preříkávání nějaké východní filozofie, ale o praktické věci přímo použitelné v našich českých podmínkách.
Adéla T."

unnamed.png

1. Škola tvaru a kompasu - harmonie prostoru pomocí vyvážené kombinace prvků, symbolů a barev

2. Škola Pa - Kua a pěti prvků - podpora v oblasti zdraví, vztahů, prosperity, studia, životní moudrosti...

 3.Škola intuice a energie čchi - objevte svoji vnitřní moudrost a prohlubte výsledky Feng Shui.

 4. Feng Shui v praxi - praktická výuka zaměřená na zdraví, harmonické bydlení a pracoviště.