KURZ 3. FENG SHUI A NOVÝ VĚK – ZAHRADNÍ DESIGN

//KURZ 3. FENG SHUI A NOVÝ VĚK – ZAHRADNÍ DESIGN
Načítám Akce

V. FENG SHUI A NOVÝ VĚK

Nové postoje, možnosti a uplatnění v pracovních oborech.

Systém Feng Shui je poměrně rozsáhlý a opravdové zvládnutí všech postupů si může vyžádat hodně času, kdy na začátku může být dobrý učitel a na něj navazuje vlastní rozpoznání zákonitostí a jejich ověřování ve skutečném prostoru – v praxi.

Praxe je však mnohem těžší než teorie, a proto se v pátém stupni školy Feng Shui zaměříme na životní realitu v různých pracovních oborech z celostního pohledu, jako jsou sociální služby, zdravotnictví, školství, gastronomie, management, obchodní činnost atd. Dozvíte se, odkud k nám přichází „hospodářská krize“ a jak se jí vyhnout.

Cílem je naučit se pracovat s nadšením, prosperovat a vytvořit si kolem sebe kvalitní zázemí, a to nejen ve vztazích. Tápající mohou nalézt své poslání a nastoupit Novou kvalitní cestu, která přináší radost a hojnost.

Součástí výuky je meditace podporující kladný postoj k sobě sama.

VI. FENG SHUI A ZAHRADY

Dovolte, aby Vám zahrada přinesla dobro.

Naučíte se hledat a nacházet vhodné místo pro Vaše bydlení, které se stane díky obnovení dávných praktik a rituálů posvátné a podporující Váš domov i život. Rovněž si můžete do Vašeho domova přilákat neomezené množství čchi tím, že si na zahradě zařídíte Feng Shui.

Poznáte oblasti Vaší zahrádky vztahující se k lásce a partnerství, rodině, bohatství nebo kariéře.

Naučíte se ve své zahradě vybírat nejvýhodnější místa pro zahradní doplňky, krb, nábytek a správně pracovat s barvami, vůněmi, bylinkami a květinami k vytvoření štěstí a hojnosti ve všech základních oblastech.

Součástí výuky je seznámení s geomantií (bytosti přírody) a posvátnou geometrií.

Tento kurz je vhodný i pro posluchače bez zahrádky. Stačí terasa, balkon nebo domov, který kultivujeme na základě zákonů přírody.

Součástí kurzu je muzikoterapie a prožitkový očistný program:

Harmonie vztahů

Změna hesla
Prosím zadejte svůj email. Nové heslo obdržíte emailem.