Milí pořadatelé,

veřejnou prezentaci výuky Feng Shui je možné shlédnout na těchto odkazech:

Video
Reference
Fotogalerie

Studium zdravého bydlení a života

Celý komplex výuky je prožitkový a svým podáním vede každého jednotlivce k zodpovědnosti za svůj život a především k samostatnosti. Výuku lze uplatnit jak ve všech pracovních oborech, tak v osobním životě. Kultivace prostoru, nitra a těla se mnohonásobně vyplatí. Je to pevný základ, na kterém můžeme stavět další patra a mít život ve svých rukou. Dalším velkým přínosem je možnost sdílení a seznámení se zajímavými a otevřenými lidmi.  Místo hromadění knížek a zdlouhavého shánění informací můžete navštívit naši AKADEMII FENG SHUI a získat tak ucelený přehled.

Nabízíme možnost dle výběru jednotlivé stupně absolvovat samostatně a  individuální výuku.

TAJEMSTVÍ AKADEMIE FENG SHUI

Akademie je zaměřená na harmonizaci prostoru a člověka, podporuje všechny životní oblasti, léčí tělo i duši, omlazuje. Součástí výuky jsou praktická cvičení a studijní materiály. Dle dohody s účastníky  léčebné meditace, Deekša a muzikoterapie.

Studium zdravého bydlení a života

Celý komplex výuky je prožitkový a svým podáním vede každého jednotlivce k zodpovědnosti za svůj život a především k samostatnosti. Výuku lze uplatnit jak ve všech pracovních oborech, tak v osobním životě. Kultivace prostoru, nitra a těla se mnohonásobně vyplatí. Je to pevný základ, na kterém můžeme stavět další patra a mít život ve svých rukou. Dalším velkým přínosem je možnost sdílení a seznámení se zajímavými a otevřenými lidmi.  Místo hromadění knížek a zdlouhavého shánění informací můžete navštívit naši AKADEMII FENG SHUI a získat tak ucelený přehled.

Nabízíme možnost dle výběru jednotlivé stupně absolvovat samostatně a  individuální výuku.

Octagon

Vítejte v Akademii Feng Shui

I. ŠKOLA TVARU A KOMPASU

…Harmonie prostoru pomocí vyvážené kombinace prvků, symbolů a barev…

* Základní kameny systému Feng Shui * Jak proměnit svůj sen v realitu * Nejvhodnější pozemek pro Vaši stavbu * Dokonalý architektonický návrh podle Feng Shui * Správná orientace a poloha Vašeho objektu na pozemku * Práce s kompasem * Význam barev * Harmonizační opatření * Jing Jangová stupnice barev, materiálů, zařízení interiéru a lidských činností * Pět prvků * Příklady z praxe

Součástí výuky je práce s kompasem a ukázka tematických obrázků.

II. ŠKOLA PA-KUA A PĚTI PRVKŮ

…Podpora životní situace v oblasti zdraví, vztahů, prosperity, studia, životní moudrosti…

Vizuální styl pomáhá esteticky kultivovat prostředí a ovlivňuje morální a sociální vztahy. Pohled na hezké, stylově sladěné prostředí pomáhá prostředí spokojeně prožívat.

Proto je třeba se naučit správně utvářet. Zaměříme se na charakteristiku jednotlivých prvků * správné umístění zrcadel * kompletní harmonizaci obytných prostor * aplikaci metody PA – KUA (návrhem k jednotlivým životním oblastem) * zasedací pořádek v obytných místnostech * doporučením pro správné uspořádání kanceláře * návrh firemního designu a vizuálního stylu z hlediska Feng Shui

Součástí výuky je názorná ukázka příkladů z praxe a pozitivních proměn.

III. ŠKOLA INTUICE A ENERGIE ČCHI

…Objevte svoji vnitřní moudrost a prohlubte výsledky Feng Shui…

Poznáme skryté schopnosti a naučíme se využívat telepatii, jasnozřivost, léčbu, práci s kyvadlem atd.

Duchovní postupy nám pomohou řešit nejrůznější problémy a poskytnou štít před skutečnostmi, které nás zraňují. Rovněž se naučíme zábavnou a jednoduchou metodou provádět očistu prostoru, která nabízí snadný a neuvěřitelný způsob, jak ze svého domova udělat bezpečné útočiště. Očista prostoru nám pomáhá obnovovat rovnováhu a smysluplnost našeho života, nebo pracoviště účinně transformovat a především výsledky Feng Shui nesmírně prohlubuje.

Program je prožitkový a jeho součástí je očistná meditace.

IV. FENG SHUI V PRAXI 1

….Tvorba harmonického interieru…

Rozbor půdorysu dle přání a podporu životních oblastí všech zúčastněných. Nápravná opatření a harmonizaci tvoříme pro jednotlivce, ale zároveň společně ve skupině přímo v učebně.

Tato práce je intenzivní, tvořivá a velmi prospěšná pro všechny zúčastněné.

V. FENG SHUI A NOVÝ VĚK

…Životní možnosti bez hranic…

Systém Feng Shui je poměrně rozsáhlý a opravdové zvládnutí všech postupů si může vyžádat hodně času, kdy na začátku může být dobrý učitel a na něj navazuje vlastní rozpoznání zákonitostí a jejich ověřování v praxi.

Praxe je však pro mnohé těžší než teorie a proto se v pátém stupni školy Feng Shui zaměříme na životní realitu. Cílem je naučit se žít a tvořit s nadšením, prosperovat a vytvořit si kolem sebe kvalitní zázemí a to nejen ve vztazích. Tápající mohou nalézt své poslání a nastoupit Novou cestu, která přináší radost a hojnost.

Součástí výuky je meditace podporující kladný postoj k sobě sama.

VI. FENG SHUI A ZAHRADY

..Dovolte, aby Vám zahrada přinesla dobro…

Naučíte se hledat a nacházet vhodné místo pro Vaše bydlení, které se stane díky obnovení dávných praktik a rituálů posvátné a podporující Váš domov i život.

Rovněž  si můžete do svého domova přilákat neomezené množství čchi tím, že si na zahradě zařídíte Feng Shui. Poznáte oblasti Vaší zahrady vztahující se k lásce a partnerství, rodině, bohatství, nebo kariéře.

Naučíte se ve své zahradě vybírat nejvýhodnější místa pro zahradní doplňky, krb, nábytek a správně pracovat s barvami, vůněmi, bylinkami a květinami k vytvoření štěstí a hojnosti ve všech základních oblastech.

Součástí výuky je seznámení s geomantií (bytosti přírody) a posvátnou geometrií.

Tento kurz je vhodný i pro posluchače bez zahrádky. Stačí terasa, balkon, nebo domov, který kultivujeme na základě zákonů přírody.

VII. TĚLO JE CHRÁM

…Poznejte souvislosti mezi Vaším tělem a principy Feng Shui a obnovte své zdraví a vitalitu…

Jestliže má lidstvo obnovit zdraví a vitalitu, je načase vrátit se ke stravě, která má více společného se stravou našich předků. Při postupném zavádění určité jednoduché stravy, cvičení a tréninku do každodenního života začneme zvýrazňovat harmonii a řád, které již existují. Konzumace zdravé a přirozené stravy nám umožní hrát větší úlohu v řízení vlastního života. Práce s tělem je tedy velmi jednoduše řečeno, vnitřní Feng Shui. Vyvážení vnitřní PA-KUA prostřednictvím každodenního zdravého jídla, správným dýcháním, protažením atd. je skutečným klíčem k PRAKTIKOVÁNÍ INTUITIVNÍHO FENG SHUI. To je skutečná SVOBODA.

Součástí výuky je léčivá a osvěžující meditace.

VIII. NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

…Vyvažte svůj duchovní a hmotný aspekt a kráčejte v rytmu svého srdce…

Kdo chce žít s pokojnou myslí, usmířený a v pohodě, musí si být vědom, že toho dosáhne duševní vyrovnaností. Ta je zapotřebí v každodenním životě a my o ni musíme den co den usilovat. Láska a vyrovnanost jdou ruku v ruce a léčí a proměňují všechny životní překážky bez ohledu na to, kdo nebo co nám stojí v cestě. Síla Lásky vše vyléčí a síla vyrovnanosti umožní komplexní a konečné pochopení vlastního života a životů ostatních. V tomto stupni si budeme vyprávět o zákonech, jakýmy se řídí naše myšlenky, probudíme duševní vyrovnanost a naučíme se kráčet v rytmu hudby našeho srdce pomocí zázračných meditací a sběrem plodů ŽIVOTA, LÁSKY A SMÍCHU.

Součástí výuky je meditace podporující hojnost.

IX. FENG-SHUI V PRAXI 2. 

…Zdravé stavby…

Zaměříme se na praxi v oblasti Feng Shui ve všech jeho podobách, kráse a možnostech. K této výuce si každý účastník může připravit libovolná témata, na kterých budeme pracovat společně ve skupině, i více skupinách. Výuka probíhá uvnitř i venku, kde tvoříme kreativně, prohloubíme telepatii a nacítíme se na energii místa.

Součástí výuky je písemná práce.

Každý stupeň  je ukončen teoretickým a praktickým zvládnutím učiva, absolventi všech stupňů obdrží certifikát.

Certifikáty v anglickém jazyce máme k dispozici na vyžádání.

Rezervace: Č.ú: 2000651849/2010. Pro platbu ze zahraničí: IBAN: CZ 3320100000002000651849   SWIFT/BIC:FIOBCZPPXXX

Do textové zprávy uveďte  jméno a příjmení přihlášeného – místo konání a číslo kurzu,  variabilní symbol: Vaše telefonní číslo.

Nejsem plátce DPH. Úhradu lze uplatnit v nákladech.

Přineste si pomůcky:

  • psací potřeby
  • půdorys Vašeho bytu se zakreslenou severní stranou.
  • pastelky,pravítko
  • siderické kyvadlo (lze zakoupit na místě)
  • kompas

Polední pauza na každém školení: od 12:30 -13:30

Školení provází příjemná hudba, přátelská atmosféra.

Součástí výuky jsou praktická cvičení, při kterých lze konzultovat otázky vlastního bydlení, léčebné meditace a muzikoterapie. V ceně jsou zahrnuty studijní materiály, výklad lektorky, prožitkový program. …Po školení možnost domluvy individuální konzultace… Storno podmínky: * Rezervační platba je nevratná, přenosná 1 rok od datumu úhrady. Kurz lze nahradit  i individuální výukou. * Dojde-li ke zrušení semináře ze strany organizátora nebo lektora, bude Vám uhrazená částka vrácena v plné výši do 1 týdne od oznámení o zrušení semináře.

Případné dotazy:  Tel.. +420 605 861 136, iva@kralovskefengshui.cz

NA KURZECH JSOU K PRODEJI HARMONIZAČNÍ POMŮCKY, LÉČIVÉ ZÁŘIČE, DÁRKOVÉ POUKAZY,  KNÍŽKA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ Z VLASTNÍ DÍLNY

Na setkání se těší  Iva Matyášová – poradkyně a lektorka Feng Shui